2726

ازصب ی درد خفیف مث پریودی داشتم رفتم دسشویی دیدم ۲ ۳ قطره خون اومد

پاشدم کارامو کردم

دیگه درده قط شد خونم نمیاد

چکار کنم؟؟؟ینی کاذب بود؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

تاریخ زایمانت چندمه

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دردات دارن شروع شدن عزیزم سعی کن دردات ک زیاد شدن بری بیمارستان عجله نکنی برای رفتن و الان شروع کن ب راه رفتن کمک میکنه ب تسریع روند زایمان

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
طبق ان تی امروز

وقتشه دیگه

به سلامتی

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
کاذب یعنی وقتی که درد داری و خونی نیست و قطع میشه وقتی خون میبینی باید سریع بری دکتر 

اخه معاینم ۴روز پیش شدم همون روز خون دیدم و قط شد

اونوگفتم مال معاینس ولی این چی؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

زود نرو بیمارستان من رفتم دستکاری کردن و آمپول فشار و معاینه و کیسه آبمو پاره کردن آخرش  سز اورژانسی شدم 

عین موش ازمایشگاهی تو بیمارستان با آدم رفتار میکنن

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙
اخه معاینم ۴روز پیش شدم همون روز خون دیدم و قط شد اونوگفتم مال معاینس ولی این چی؟

مگه نمیگی درد پریودی داری منم موقعی که درد زایمانم میخواست شروع شه درد زایمان داشتم اما این خونی که تو دیدی برای معاینه نیست نمیخوام بترسونمت ولی خون خیلی خطر ناکه میتونی سریع برو دکتر واقعا دست دست نکن چون درد کاذب خونی نداره معاینه هم تا یه بعدش ممکنه خون بیاد حتما برو دکتر

2706