2726

فعلا اسم دخترمو باران انتخاب کردم چیز دیگ ب ذهنم نمیرسه جز باران رای بدین میخوام بببنم نظر و حستون راجب این اسم چیه

تعداد رای : 42
نظرسنجی
باران خوبه با کلاسه دوسدارم
17
40%
باران خزه قشنگ نیس
6
14%
یه اسم دیگ بزار مثلا:::
19
45%
الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هلیا چی بارانم قشنگه 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
2728
اونا ک گزینه اخرو زدن مثلنشو هم بگین دیگه

تو تاپیک قبلت گفتم

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

شادلین

شوکا 

فریماه

جانان

من این اسم هارو دوس دارم

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم

منم دخترم دو سالشه اسمش باران گذاشتم . همه اونهایی که قبولشون دارم میگن عالیه. یک عده که اصلا سبک زندکیشون را نمیپسندم میگن قدیمیه.  ولی خودم اسمشو دوست دارم. تولیست اسمم پناه    فریماه  مهیاس دلآرام هم بود

ببخشید شاید از نظرم خوشت نیاد. باران یا بارانا قشنگن، ولی با کلاس نیست. باران اسم لطیفیه و بارانا هم تو سه چهار سال اخیر یهو مد شد. بعد از اینکه اسم دختر بنیامین بهادری افتاد سر زبونا

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706