2733
2734
عنوان

قانون جذذذذذببببببببب😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پست خوبی بود آبجی گفتم تگت کنم تو هم بخونیش❤❣

مرسی عزیزم

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2728
@مه13    

جانم مرسی

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
ولی یه مدته ک دوباره حس میکنم قدرت جذب م مثل سابق نیست چون انقدر درگیر زندگیمم فراموش کرده بودم چند ...

من با جذب آخرین انتقال مثبت شد

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2738
بسلامتی عزیزم مبارک باشه میشه بهم بگی دقیقا چه کارهایی انجام دادی؟

عزیزم برای من دوسال پیش آخرین آزمایشم که منفی بودوبتاشوبیشترکردم و زیرش نوشتم خدایاشکرت که مثبت شد۱۵روزبرای خدانکنه نوشتم و قرآن خوندن محتوای نامه هم شکرگزاری برای بارداری و۳قلوبودن بود واسم بچه هام هم تو نامه قیدمیکردم بعد۱۵روزدیگه نامه ننوشتم وفقط قرآن خوندن هرروز صبح بیدارشدنی چون گوشی نداشتم عکس نگاه کنم صبح بلندشدن تصور میکردم گوشی دستم و نگاه میکنم ب عکس بچه ام و باهاش حرف میزدم درمان خرید لباس برای بچه نداشتم ولی میرفتم پاساژولباس انتخاب میکردم بی بی چک منفی وهم دوتا خط قرمزکرده بودم وتن تن بهش نگاه میکردم و خوندن قرآن دست روشکم میزاشت شکرگزاری میکردم که خدامنولایق مادرشون دانسته و....بازم کارهای زیادی انجام دادم اهل کجایین؟درخواست دوستی بدین و بگم دیگه چیکارهاکنی آخه خیلی زیادن

سلام ببخشید مزاحم میشم  بعد از چقدر باید تکرار کنیم و کی باید رهاش کنیم..

این بستگی به این داره تکرارت چه قد وارد ناخوداگاهت می کنه اون مطلبو مسعله فقط ناخوداگاه و فرکانسه تو می تونی بنویسی و رها باشی ربطی نداره نوشتن با رها بودن متضاد نیس رها ینی در لحظه زندگی کن شبا بنوبی و همین که نوشتی دا تموم یاد بگیر در لحظه زندگی کنی اصا در لحظه زندگی کردن خودش در لحظه جذبو بالا می بره