2726
عنوان

شرایط ثبت نام ایران خودرو....‌‌

108 بازدید | 4 پست

برای ماشین های یکساله چجوریه؟؟؟؟

مثلا نصف پولو اول میدی نصفشو هم اخر 

بعد اگه قیمتا تغییر کنه از ما بیشتر میگیرن اخرش؟؟؟؟؟؟؟

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

هرچی ک تعیین کردن ومیدی بعد یکسال قیمت روز هرچقدربود باید بذی...درکل قیمت تمام شدش موقع ثبت نام مشخص نیس

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
هرچی ک تعیین کردن ومیدی بعد یکسال قیمت روز هرچقدربود باید بذی...درکل قیمت تمام شدش موقع ثبت نام مشخص ...

یا خدا ابنجوری ک خیلی بده

من کل بودجم۱۰۰تومنه

اگه پایان سال بگن ماشین شده ۲۰۰چیکار کنم من😪

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زده ف وش نداره که

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
2728