2737
2734

چجوری میتونیم براش سند شش دانگ بگیریم برای وام مسکن

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
ماجرای این وام مسکن چیه؟ مستاجرا هم می تونن بگیذن؟

عزیزم فک کنم فقط روی سند شش دانگ میدن

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی رو میشناسم که سالها دوید و نتونسته تا حالا، فقط پولش از دستش رفت، الانم که مشتری نداره، سالها با ...

پدر شوهرم اینا چند ساله این خونه رو خریدن الان میخوان اقدام کنن برای سند شش دانگ برای گرفتن وام 

چندتا از همسایه هام سند گرفتن

2728
پدر شوهرم اینا چند ساله این خونه رو خریدن الان میخوان اقدام کنن برای سند شش دانگ برای گرفتن وام  ...

پس قطعا با پرس و جو از همون همسایه ها بهتر میشه راه و چاه یاد گرفت

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
پس قطعا با پرس و جو از همون همسایه ها بهتر میشه راه و چاه یاد گرفت

به همینطوره .ممنونم