2737
2734
عنوان

کسی بوده بعداز زایمان .....نشده باشه

247 بازدید | 31 پست

سلام خانما کسی بوده بعداز زایمان دیگ پری نشده باشه؟

منظورم اون خونریزی یکی دوماه اول نیس 

پری منظورمه ک بعداز قطع خونریزی حداقل یک ماه بعدش پری شده باشه

من دخترم ۷ماهشه و من ۷ماهه پری نمیشم ینی چی

از هرکی میپرسم میگن تا موقعی ک بچه شیر میدی پری نباید بشی ((ینی شیر پاک دارم میدم ب بچم))

مادرشوهرم میگه اگه پری بشی دیگ شیری ک میدی پاک نیس

کسی بوده مثل من؟

سلاممممممم عزیزممممم😘

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واااای سلاممممم عشقمممم😍😘😘😘

چطوری عزیزممم😍😘😉

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
2738

آره عزیزم‌منم تا یه مدت بعد از زایمانم نشدم

عزیزم من تا یکسال نشدم ولی کمرم شل بود لکه بینی داشتم الان سه ماهه میشم نگران نباش 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
پس طبیعیه؟ من همش نگرانم  رابطه حفاظت نشده هم داشتم الان نکرانم ک نکنه حامله باشم اخه از کجا ب ...

اره طبیعیه نگران نباش بعد از یمدت دوباره پریودت شروع میشه، تا زمانی هم که پریودت مثل سابق شروع نشه باردار نمیشی مجدد ، اما بعدن درست میشه همه چی.

😌 ما فقط یک بار به دنیا میایم و زندگی میکنیم .
2706