2410
2553
عنوان

عجیب ترین و مسخره ترین خرافاتی که شنیدید چی بوده؟🤕🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 103069 بازدید | 1307 پست
نخیر گوشت سوت بزنه یعنی یکی داره غیبتتو میکنه وقتی یهو پشتت بلرزه عزرائیل از پشتت رد شده!

اره منم شنیدم پشتت بلرزه عزراییل از پشتت رد شده

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم بعد خوردن میوه پوسته هاشو خورد کنی غم میبینی ....هرچی فک میکنم ربطشو نمیفهمم

ما میگیم دعوا میشه ومیشه

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2720
2714
ما میگیم دعوا میشه ومیشه

وا ...چ جالب ...اینه میگن ب هرچی فک کنی همون میشه ....پ چرا واسه ما نمیشه🤔

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
مسخره ترینش که خیلی هم رایجه اینه که بزنیم به تخته تا چشم نخوره😐😐😐😐😂

صدای تخته انرژی مثبت ساتع میکنه و مانع جذب انرژی منفی میشه

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
اطرافیان ما چهار شنبه رو نحس میدونن😐😐😐 حمام رفتن .سفر رفتن .خرید رفتن .عروسی و جشن گرفتن 🤣😂😂

ماهم بد میدونیم چهارشنبه ودوشنبه

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2706