1874
2079

من خودم شنیدم میگن 

اگه گوشت سوت بکشه عزرائیل از کنارت رد شده😢😢😢😢

یه شهریوری لجباز 😛😎💚❤

کشمش باد کنه حرامه🙄

تاپیک امضام🍃🌺مردی با پدرش در سفر بود که پدرش از دنیارفت..از چوپانی در آن حوالی پرسید:«چه کسی بر مرده‌های شما نماز می‌خواند؟»چوپان گفت ما شخص خاصی را برای این کار نداریم، خودم نمازِ آن‌ها را می‌خوانم.مرد گفت خوب لطف کن نماز پدر مرا هم بخوان..چوپان مقابل جنازه ایستاد و چند جمله زمزمهکرد و گفت:نمازش تمام شد!مرد تعجب کرد و گفت:این چه نمازی بود؟!و چوپان گفت:بهتر از این بلد نبودم!مرد از روی ناچاری، پدر را دفن کرد و رفت..شب‌هنگام در عالمِ رویا پدرش را دید که روزگارِ خوبی دارد! از پدرش پرسید چه شده که این‌گونه راحت و آسوده‌ای؟!پدرش گفت:هرچه دارم از دعای آن چوپان دارم..!مرد فردای آن روز، به سراغِ چوپان رفت و از او خواست تا بگوید در کنارِ جنازه پدرش چه دعایی خوانده؟!چوپان گفت:وقتی‌ کنار جنازه آمدم و ارتباطی میان من و خداوند برقرار شد با خدا گفتم:خدایا اگر این مرد امشب مهمانِ من بود یک گوسفند برایش زمین می‌زدم؛ حالا که این مرد امشب مهمان توست ببینم با او چگونه رفتار می‌کنی..!به نامِ خدای آن چوپان..گاهی دعای یک دلِ "صاف" از صد نمازِ یک دلِ پرآشوب بهتر است...🍃🌺🍃

نه بیاری گند میخوره توش

کار مقاله نویسی، خلاصه نویسی، امتحان زبان انگلیسی، تحقیق، ترجمه، رونویسی، تایپ، پاورپوینت، ساخت پی دی اف، آماده کردن متن کنفرانس برا دانشجوها و دانش آموزا انجام میدم‌ به پولش نیاز دارم🌱

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

اومدم ببینم بقیع چی میگن

بینِ تـوپـُ  تـانـکـ  بـشـیـم. آدمــ. آهـنـــی           مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.🫀                                      هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!

نخیر گوشت سوت بزنه یعنی یکی داره غیبتتو میکنه

وقتی یهو پشتت بلرزه عزرائیل از پشتت رد شده!

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2032

زن مطلقه نباید بره تو عقد و عروسی چون شگون نداره.سسشرررر محض

من و امثال من که پدر و مادرمون به هر دلیلی مشکل دارن،جدا شدن یا دارن جدا میشن،نه توی زندگی و تصمیماتشون مقصریم و نه لزوما قراره مثل اونا باشیم..ما هم مثل شما ادمیم و به اندازه بقیه حق زندگی و خوشبختی داریم..قضاوت نکنین و با تهمتاتون دل ما رو نسوزونین*فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره

من شنیدم بعد خوردن میوه پوسته هاشو خورد کنی غم میبینی ....هرچی فک میکنم ربطشو نمیفهمم

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2051
نخیر گوشت سوت بزنه یعنی یکی داره غیبتتو میکنه وقتی یهو پشتت بلرزه عزرائیل از پشتت رد شده!

اره منم شنیدم پشتت بلرزه عزراییل از پشتت رد شده

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
من شنیدم بعد خوردن میوه پوسته هاشو خورد کنی غم میبینی ....هرچی فک میکنم ربطشو نمیفهمم

ما میگیم دعوا میشه ومیشه

چگونه شرح دهم لحظه لحظه حال خودرا برای این همه ناباورخیال پرست
1718