2726
عنوان

اونایی دو تا بچه یا بیشتر دارن

212 بازدید | 16 پست

ویارتون تو هرکدوم متفاوت با قبلی بود یا مثل همون بود، بعد جنسیت بچه ها مثل هم بود یا نه؟ میخواستم بدونم اینکه حالت ها با قبلی متفاوت باشه نشونه تفاوت جنسیته و این که مثل هم باشه نشونه اینه که هم جنسه؟؟؟؟ آخه من حالت هام خیلی فرق داره ولی خوب بهرحال میگم یه بار سزارین شدم، رژیم هم گرفتم لاغر شدم میگم شاید تفاوت حالت هام بخاطر اینه که بدنم تغییر کرده تو این سه سال، یا شاید جنسیت فرق داره که حالت هام فرق داره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فرق داره سه تابارداری داشتم هیچ کدوم به هم شبیه نبود جنسیت یکی فرق داشت اما ویارا نشونه جنسیت نمی تونه باشه

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻

من زمین تا اسمون بود علائمم... دوتاشون گل پسر شدن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ویار متفاوت و حالت های متفاوت جنسیت یکسان 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

هرسه کاملا متفاوت بود،دوتا اولی ها پسر،الان هنوز جنسیتش معلوم نشده

اولی خیلی شیرینی میخوردم و دومی ترشی الان هم شوری و شیرینی اصلا نمیتونم بخورم مخصوصا شیرینی خامه ای

مال من خیییلی متفاوت بود جنسیت هم متفاوت واسه پسرم ویار شدید تا 9ماه تمایل به شوری داشتم هیچی هوس نمیکردم خیلی وزن کم کردم سه ماه اول .اینبار ویارم کمتر بود عاشق شیرینی بودم خیلی هوس میکردم وزن کم نکردم لرز میکردم همش

شبیه بود اما سر دخترم تهوع داشتم و حالت روحی بدی داشتم سر پسرم نه

آخه من سر بچه اولم خیلی اوضاع زندگیم بد بود ولی ویار نداشتم و فقط خوابالو بودم ولی سر این یکی که زندگیم بهترم هست خیلی اوضاع مزاجم بد شده

کلا باهم فرق داشتن دخترمو کلا ویارنداشتم فقط عاشق کاکائوبودم چاق شدم وزشت ولی دومی که پسر بود ازروز اول ویارداشتم تا ۵ماهگی که کرتاژکردم همش بالامیاوردم وبشدت لآغرشده بودم 

2706