2703
2553
عنوان

شپش سر می‌خوام خوپموبکشم آخه چقدر سختی خدا به من میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2127 بازدید | 158 پست
عزیزم چرا تاپیک قبلی نخواندی هزار مدل شامپو شونه محلول سم چهار بار کل کل زندگیمو شستم سشوار کشیدن رو ...

عزیز من تاپیک فعلی شما رو خوندم، نمیتونستم که تک تک بشینم تاپیک هاتُ بخونم.

اگه از تخم شپش می ترسی

برو صاف دائمی کن با حرارت بالا!

از بین میره.

در ضمن این شامپو عالیه

یه بار یه بلاگر معرفی کرد اینُ!

آلمانیه.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
عزیزم میشه صفحه شش هفت بخونی مردم آنقدر نوشتم من موهام دیر خیلی دیر بلند میشه دکترم رفتم نداشتم حجم ...

خوندم .ببین منم ازاینو اون واطرافیان که بچه کوچیک داشتن وشپش داشتن ومن خبرنداشتم گرفتم ومثل شماوسواسی شده بودم ولی شوهرم موهامو کوتاه کردو کوتاه کوتاه که فقط ۲ سانت ساقه موهابود راحت شدم از شرشون .

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم سرم شپش داشت 

شما هروقت میری حمام سرتوشامپوزدی باشانه های مخصوص که داخل شامپوی مخصوص شپش هست شونه کن 

ودقیقا یک هفته بعدمثلا سه شنبه ها 

چون شامپورا که زدی شپشهامرد یک هفته بعدسرت بازشپش داره چون تخمهای جدیدبازمیشن 

البته این شونه کردن باشونه های مخصوص راهربارمیری حمام وشامپوی معمولی میزنی ادامه بده 

متکا و.....که ممکنه روش تخم شپش باشه تندتند تعویض کن

2456
عزیز تنها راهش اینه تخم هاشو تو آفتاب جدا کنی آینه بگیر اگر کسی نداری شامپوها فقط شپش زنده رو میکشن

عزیزم میشه صفحه شش هفت بخونی رفتم دکتر نداشتم مامانم اینا دیدم ولی بازم همه چی دوباره شستمو دوباره درمان کردم

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
انشالله که از بین برن ولی اگه نتیجه نگرفتی دفعه بعد این شونه رو بگیر با شونه پلاستیکی فرق میکنه من ...

نه خدارو شکر ندارم گفتم که آره می‌دونم چه شکلی کلا تو خونه باشه خوبه پول دستم بیاد میگیرم شما هم صفحه شش هفت بخون ببین دوباره چیکارا کردم ممنون

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

تاید بزن بشور بعدش شامپو عالیه

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2714
عزیزم شما سه روز پشت سر هم سرتو با سرکه بشور شامپو و تمیزی سرت از بین نمیبرتش فقط سرکه علاجشه

عزیزم میشه تاپیک قبلی صفحه شش هفت بخونی خیلی نوشتم به خدا دکتر رفتم ندارم ولی سبوره گرفتم وسواسی شدم شدید ممنون

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیز من تاپیک فعلی شما رو خوندم، نمیتونستم که تک تک بشینم تاپیک هاتُ بخونم. اگه از تخم شپش می ترسی ...

عزیزم گفتم تاپیک قبلی هم بخونی اون شامپوها گیر نمیاد تازه تخم ها رو هم ازبین نمیره اگه میشه صفحه شش هفت بخون ممنون چون خیلی نوشتم 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
خوندم .ببین منم ازاینو اون واطرافیان که بچه کوچیک داشتن وشپش داشتن ومن خبرنداشتم گرفتم ومثل شماوسواس ...

آره اما من نمیتونم کوتاه کنم بیست سانتی کوتاه کردم به خدا هزار بار بقیه شستم درمان کردم الان دکتر رفتم ندارمولی وسواسی شدم شدید 

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
2706