2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدی؟از تستر بهتره؟؟

اره من تو توستر پیتزا درست کردم خشک شد ولی تو تنور گازی خواهرم درست می‌کنه قشنگ مثل بیرونیا میشه

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
اره من تو توستر پیتزا درست کردم خشک شد ولی تو تنور گازی خواهرم درست می‌کنه قشنگ مثل بیرونیا میشه

سلام میشه منو راهنمایی کنی ؟

آیا تنور گازی باید اطرافش باز باشه یا میشه توی آشپزخونه ام ازش استفاده کرد؟

سلام میشه منو راهنمایی کنی ؟ آیا تنور گازی باید اطرافش باز باشه یا میشه توی آشپزخونه ام ازش استفاده ...

سلام عزیزم آره میشه تو آشپزخونه هم استفاده کرد مامانم تنور گازی شو تو آشپزخونه داره

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
سلام عزیزم آره میشه تو آشپزخونه هم استفاده کرد مامانم تنور گازی شو تو آشپزخونه داره

ببخشید من متوجه نشدم جوابمو دادید الان پیامتون خوندم

چون شنیدم هم لوله میخوره پشتش و هم اینکه داغ میشه بدنه خود تنور میگن خطرناکه و.. 

بخاطر این پرسیدم 

الان مادرتون توی آشپزخونه فضاش چطوریه

من اگر بگیرم باید بذارم روی ماشین لباسشویی و زیر آبگرمکن

یعنی بین کابینت ها 

مشکلی نمیشه ؟

ببخشید من متوجه نشدم جوابمو دادید الان پیامتون خوندم چون شنیدم هم لوله میخوره پشتش و هم اینکه دا ...

سلام عزیزم اشکال نداره

خونه مامانم که تنور گازی گذاشتن آشپزخونه فرش9متری میخوره و فضاش آزاده کنار یخچال البته با فاصله گذاشتن

ممنون از توضیحت خیلی کمک کننده بود 😘

خواهش میکنم عزیزم انشاءالله بسلامتی استفاده کنی 😘🙏