2737
2739

مدل زیاد داریم برای دیدن کارای بیشتر کانال تلگرام مارو از دست ندید🤗😎بچه های نازتونو خوشتیپ کنید😊👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6243159/مامانای-خوش-سلیقه-بیاید-اینجا-میخام-لباس-بچگانه-بچینم

ببخش اسی گلم شرمنده اینجاپیام میذارم

@zzahraa7575   من لغوکاربری زدم گلم واسه همین لغودوستی دادم اینجاپیام دادم باهات خداحافظی کنم ممکنه هرلحظه کاربریم بترکه پیاممونبینی مراقب خودت باش وقسم خوردم هرگزدیگه اینجابرنگردم خداحافظ ابجی مهربووونم خوشبخت بشی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی دلم شکست تو همدم من بودی اگه برگشتی بهم بگو

مراقب خودت باش گلم ب روح مادرم قسم خوردم هرگزبرنگردم 😢

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728