2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 45 پست
دکتر تکللو 

اسم کوچیک شون چیه؟مطمعنی اختیاری سزارین میکنه؟شما پیشش رفتین؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی میگه سزارین خوبه یکی میگه طبیعی نمیدونم چکار کنم

اگه طبیعی خواستی حتما ورزش ها رو انجام بده و سوره انشقاق هم بخون و دعاهایی که توی مفاتیح نوشته رو باخودت ببر، اگه از دردش هم میترسی بگو بی دردی استفاده کنن برات، من مسکن زدم خیلی درد نفهمیدم در ضمن ماما همراه هم داشتم

2728
اسم کوچیک شون چیه؟مطمعنی اختیاری سزارین میکنه؟شما پیشش رفتین؟

من با خواهرشون ک پزشک عمومی هست همکارم، فک کنم لادن تکللو هست

واسه خودم پرسیدم گفتم اگه یروز خاستم باردارشم سزارین اختیاری میکنن؟ گفت آره

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤

من‌سزارین شدم و کاملا راضی ام چون حتی سردردم نشدم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
من با خواهرشون ک پزشک عمومی هست همکارم، فک کنم لادن تکللو هست واسه خودم پرسیدم گفتم اگه یروز خاستم ...

شاید برای شما اینجوری گفتن

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2738
شاید برای شما اینجوری گفتن

تو نت میزنم اسمشونو اصلن هیچی نمیاد ی لیدا میاد ک اونم کسی ننوشته سزارین اختیاری میکنه

بستگی به بده هرفرد داره من سزارین دیدم از روز اول همه کاراشا خودش میکرد و انگار نه انگار عمل شده ولی خودم طبیعی بودم تا بیست روز درد داشتم بعد از اونم اگه رو به بالا میخوابیدم از درد لگن اصلا نمیتونستم حتی انگشتای پامو تکون بدم 

ولی اگه بنا به هر دلیلی طبیعی انجام دادید از روش های زایمان بی درد استفاده کنید 

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
فریبا حقی

خوبه کارشون شما پیشش سزارین شدین؟

خوبه کارشون شما پیشش سزارین شدین؟

آره خیلی دستش سبک هس و پرس می کنه بخیه جذبی و کشیدنی نیس ماهمه فامیل  پیش ایشون سزارین شدیم از روز اول هم راحت بلند شدیم و اذیت نبودیم

آره خیلی دستش سبک هس و پرس می کنه بخیه جذبی و کشیدنی نیس ماهمه فامیل  پیش ایشون سزارین شدیم از ...

مرسی عزیزم اسم دکتر فریبا حقی رو زیاد شنیدم تو همه تاپیک ها .بیمارستان کجا رفتین راضی بودین؟

مرسی عزیزم اسم دکتر فریبا حقی رو زیاد شنیدم تو همه تاپیک ها .بیمارستان کجا رفتین راضی بودین؟

سلام عزیزم بیمارستان موسی بن جعفر خیلی هم تمیز و خوب بود ،قرا بود سینا برم قراردادبیمه مون با اون بیمارستان تمام شد ولی راضی بودم از دکترو بیمارستانی ک رفتم

2706