2737
2739

خانم های خیلی با سیاست .! 🤗💋

میخوام به شما یه چیزای بگم که کمک کنین .! 

واقعا به کمکتون نیاز دارم .♡

من ۵ ماه اینا میشه که با یکی در رابطه ام .!
پسره قصدش ازدواجه .!
پسره حتی اومده با مامانم حضوری حرف زده درباره ی ازدواج اینا .!

داشتم برا خودم لباس میخریدم اون حساب کرد ‌.!

روز شب یلدا ، والنتاین ، تولدم همیشه پیشم بود با کادو .!

خانواده ی پسره هم در جریانه بهم میگه که بیا با مامانم تلفنی حرف بزن یا با خالم .!
پسره همیشه بهم میگه که توروخدا اجازه بده تو عید اینا بیام خواستگاریت و فلان .!
ولی مامانم بهش گفته بود که دخترم هنوز بچه اس .!
منم بهش گفتم که بمونه برا ۲ ساله دیگه اونموقع هم بیشتر آشنا میشیم .!

بعد پسره هم گفت که باشه چشم ولی من بعد عید میام که نشان میکنم که تو ماله منی .♡
همیشه بهم میگه که من میترسم منم میگم از چی میترسی میگه از این میترسم بعد دو ماه دیگه منو نخواهی .!
و بعضی موقع هم میگه که من استرس دارم میگم از چی استرس داری میگه از این استرس دارم که بابات شوهرت بده یا منو فراموش کنی اینا منو دیونه میکنن .!

میخواستم به شما بگم که .!

تولده عشقم نزدیکه ؛ ۴ اردیبهشته .!

من قبلا برنامه ریزی کرده بودم براش ولی خوب هم کرونا هس هم اینکه رمضانه .!

الانم بازار های اردبیل بسته اس بعضی هاشون بازه .!

میگن که بعد دوهفته اینا باز میشه اونموقع هم تولده عشقم میره دیگه .!

ولی دیگه قرار شدش .!

کیک بگیرم با رنگ علاقه ی عشقم .!

عشقم رنگ آبیه و خیلی دوس داره و منم میخوام کیک و با زنگ آبی و سفید بگیرم روشم مینویسم که فلانی تولد مبارک .♡ با شمع عدد .!

و ۴ تا بادکنک هلومی دوتاش آبی باشه دوتاشم سفید .!

وقتی میخوام برم پیشش تو دستم کیک و تو یه دستم بادکنک و اونی که تو دستم بادکنک هس کادو رو بگیرم تو دستم .!

خب؟

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من میتونم براش تیشرت اینا بگیرم .! 

ولی خوب تیشرت و میپوشه پاره میشه میره دیگه .!

من میخوام یه چیزی بگیرم براش که تا حالا نداشته باشه .! 

همیشه اونو استفاده کنه که وقتی استفاده کردنی یاده من بیوفته ولی بازار اردبیل بسته اس 😭😭😭😭

مثل ساعت و دستنبد هر موقع به ساعت نگا کنه یاده من میوفته ولی بسته اس نمیدونمم جی بگیرم براش .! 

2738
من میتونم براش تیشرت اینا بگیرم .!  ولی خوب تیشرت و میپوشه پاره میشه میره دیگه .! من میخوام ی ...

ازدیجی کالا بگیر

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
2706