2733
2734
عنوان

چرا هیچ پزشکی منو عمل نمیکنه،سگ توو شکمم مرده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3683 بازدید | 86 پست

ازکجابفهمیم سنگ لوزه داریم؟!

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خیلی میزنم اب از چشمم میاد چند بارم گلاب به روت بالا اوردم ولی چیکار کنم بهتر از اینه دهنم بو بد ...

زخم میشه من با ته مسواک گاهی فشاردادم یا با انگشت.

دوسال پیش چندوقتی بود مدام سرفه میکردم بخاطرش رفتم‌دکتر گفت بیا جراحی درش بیارم منم میترسیدم ولی الان خوبم چندماه یبار شاید یذره چیزی توش باشه

یا رب العالمین
منم خیلی میزنم اب از چشمم میاد چند بارم گلاب به روت بالا اوردم ولی چیکار کنم بهتر از اینه دهنم بو بد ...

وای خدا خیرت بده اینکارو انجام دادم یکی دوتا توش بود دراومد😔🤒🤒🤒🤒🤒

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2731
سلام  دوست عزیز مشکل شما در طب سنتی به راحتی قابل درمان هست و بهش میگن تل  به طبیب طب سن ...

عزیزم چطور در میارن؟؟؟؟؟بعد از مدتی دوباره تشکیل میشه

این کاربری دست من و ابجیمه(دختر داییم)لطفا کارگاه بازی در نیارید باتشکر
این مدل لوزه ها حفره حفره هستن ، و کاملا مشخصه یه مواد سفیدی توش هستن، که از باقی مانده غذا و باکتری ...

آهان

‌ممنون گلم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
عزیزم چطور در میارن؟؟؟؟؟بعد از مدتی دوباره تشکیل میشه

نه تشکیل نمیشه یه سری شرایط داره مثل خوردن روغن زیتون یا عسل قبل و بعد از غذا 

چون داخل بافت لوزه رفته حتما باید از نزدیک ببینن ولی خوب دراوردنش اصلا کار سخت و ازاردهنده ای نیست 

2738

یکی منو لایک کنه فردا بیام یه قرص معرفی کنم به اسی که دیگه هیچوقت بوی دهنش نیاد خودم مصرف کردم عاااالی

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
یکی منو لایک کنه فردا بیام یه قرص معرفی کنم به اسی که دیگه هیچوقت بوی دهنش نیاد خودم مصرف کردم عاااا ...

بیا بگو فداتشم

این کاربری دست من و ابجیمه(دختر داییم)لطفا کارگاه بازی در نیارید باتشکر

میگم چون قرصه ترسیدم اعلام کنم ممکنه برایکی بد باشه ولی خودم واقعا نتیجه گرفتم و از بوی دهانم راحت شدم بیا ریکوئست بده تو پی وی بگم اگه دوست داشتی   

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈

من جوری بودم که کسی طرفم نمیومد دقیقا درکت میکنم