1874
2047
عنوان

گسی هست قدش 155 باشه و....

708 بازدید | 57 پست

کسی هست قدش 155 باشه و شوهر یا خاستگارش نگن قدت کوتاهه؟

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

من 158

نه اصلا تا حالا نشده کسی همچین چیزی بگه

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی

من 155 هستم شوهرم 182☺️

خدا نگهدار سردار دلها سالها نخوابيدي تا ما آسوده بخوابيم اما در نيمه شبي كه ما در خواب ناز بوديم دشمن تو را از ما گرفت 😔 روحت شاد حاج قاسم ايران

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

کوتاه نیس.متوسطه

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️

من 157 شوهرمم 180 تازه میگه کاش کوتاه‌تر بودی😁😁

چادرت را بتکان روزی ما را بفرست ای که روزی دو عالم همه از دامن توست🖤ای مادر... 🖤نمی خواهم برنجانم کسی را بی سبب اما چگونه مرگ یک مادر چهل تن متهم دارد🖤🖤🖤🖤💚و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون و انا من المجرمین منتقمون   
2055
من 155 هستم شوهرم 182☺️

انگار واقعیته که قد کوتاها شوهر بلند گیرشون میاد منم شوهرم 188 قدش  

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی

من 155 ام

خاستگارم به مامانم گفت همه چیش خوبه جز قدش 

مامانم بهش گفت شمام همه چیت خوبه جز عقل و شعورت 

خودش 170 بود

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

مگه قدت کوتاهه فحشه؟😕خب کوتاهه ک باشه

یکی کوناهه یکی بلند چه فرقی داره مهم اندامه ک خوب باشه

بخدا حیییییف اعصاب نازنینمه که                      بخوام اینجا با یه سریا الکی بحث کنم  پس👈        باشه😗تو حرف بعدیتم درسته حالا بزن به چاک😐👊                                                                                           🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "              قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                                                                                           
انگار واقعیته که قد کوتاها شوهر بلند گیرشون میاد منم شوهرم 188 قدش    

وای الهی اینجوری بشه برای منم

1718