2726
عنوان

طرف تاپیک زده حس ششمم قویه 🤐بعدش

145 بازدید | 18 پست

یه خانمی گفته واااااایی بگوبچه ی بعدیم جنسیتش چیه؟

اونم گفته پسر ،دخترداری؟وواای اره یه دختردارم 

خب اخه ....چی بگم توکه توپروفایلت زدی دختر۵سال یاروگاگوله نفهمه تودخترداری بعدیش میدونه ذوق پسرداری همین ومیگ دیگ😑

تازه میگ بچه جاریم چیه جنسیتش😕😕😕

اخه انصافاجهل ونادانی بالاترازین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂😂😂یکی ازدلایل عقب موندگیمون همینه.بعد جالبیش اینه همینا که میگن حس ششم داریم تو تاپیکایی که میگن تاحالا چه دروغی گفتین میان میگن گفتیم حس ششم داریم.

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
😂😂😂😂😂یکی ازدلایل عقب موندگیمون همینه.بعد جالبیش اینه همینا که میگن حس ششم داریم تو تاپیکایی که ...

صرفا بخاطر سرگرمی بد نیست من اولا که اومدم سایت برام جالب بود😂

جهان سوم کشور نیست شخص است

هنوز به اون شدت از درموندگی نرسیدین که روی به این چیزا بیارین...به هر چیزی چنگ بزنید که اروم بشید...انشاالله که هیچدقتم درمونده نشین..

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
هنوز به اون شدت از درموندگی نرسیدین که روی به این چیزا بیارین...به هر چیزی چنگ بزنید که اروم بشید... ...

خودخدامیگ به ریسمان من چنگ بزنید

یعنی شمادروغ بشنویدآروم میشید؟

طرف رسماداره جفنگیات میبافه ریختن سوال میپرسن

خودخدامیگ به ریسمان من چنگ بزنید یعنی شمادروغ بشنویدآروم میشید؟ طرف رسماداره جفنگیات میبافه ریختن ...

چهارساله دارم به ریسمانش چنگ میزنم..روز,بروز بدتر میشه اوضاعم..

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2706