2726
عنوان

چجوری تموم شه

160 بازدید | 12 پست

سلام 

من 5 ساله یکیو دوست دارم بهشم نگفتم 

شیش ماهه ندیدمش

اصلا هم بهش فکر نکردم

ولی هی دلم براش تنگ پیشه 

نه تاحالا با من حرفی زده جز سلام

نه برام شعر خونده

نه زیر بارون قدم زدیم

نه حرف عاشقانه ای زدیم

نه خاطره ای داریم 

چرا دلم تنگ میشه 

من که جز غصه و دلتنگی از این دوست داشتن سهمی نداشتم

چرا نمیتونم فداموش کنم؟

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
حتما خجالتی هستی فکر میکنی اون خیلی ازت سره  نمی تونی بری جلو اون حتی نگاه نمی کنه

خجالیت کل اصلا نیستم 

ولی حیام اجازه نمیده برم بهش بکم دوست دارم

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پنج ساله دوستی با شش ماه فراموش نمیشه

دوستی نبوده

فقط دورا دور بدون اینکه بدونه باهاش رویا ساختم 

البته حرفت درسته

چون ذهنت به فکر کردن به اون شخص عادت کرده اگر این عادت رو کنار بذاری همه چیز درست میشه سخته ولی می ...

چحوری کنار بزارم؟

چحوری کنار بزارم؟

اون بتی که ازش به خاطر احساساتت ساختی رو اول از همه بشکن

و اجازه رویا پردازی یا اینکه اگر فلان طور می شد اون پیشم بود رو به خودت نده اصلا و ابدا

خودت رو به خدا نزدیک کن از یاد خدا غافل نشو به خدا و ائمه توکل کن و ازشون بخواه کمکت کنن این احساس رو فراموش بکنی برای همیشه

به کجاها برد این امید ما را...
باید نارحتی بکشی به کارهای عادی بپردازی بری دنبال هدفهات سرت که شلوغ بشه کمتر یادت میاد توکه میگی خج ...

اعتماد به نفسم افتضاحه ها داغونه