1874
2047
عنوان

یه خاستگار خفن دارم +عکس

101536 بازدید | 501 پست

بچه ها ی خاستگار دارم که مدتها تو فکرش بودم الان قرار همو ببینیم ولی راستش میترسم خوشش نیاد ازم چون تپل شدم البته تو رژیمم ولی خب همین هفته باید ببینمش استرس دارم خیلی از من سَرتره

ببینم

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترین❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 

فروش ویژه ادکلن پریما

2059

زودا

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در موردفیلمای ترکی اگ سوالی داشتید درخدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم یهو دیدی ی چی گفتم ک دلت بشکنه😊  دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔.....اسفند💟 دنسررررم😍💃💞  هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂

خودش راضیِ بذاری؟

{به چی فکر میکنی}{پیش خودت فکر کردی خدایی که هرچی دلت خواست بتونی بهم بگی}{من فقط حرف خدام رو قبول دارم}{چون اگه از نظر کسی دیوونه باشم آخرش عزیز خدام}{میخوای مفت بگو مهم اینه پیش من دیوونه بازی های توئه}{آخر سر برای این کارهات راهی تیمارستان میشی}{ولی خودم چی}{به یه جایی میرسم که حتی فکرشُ نمیکردی}{سنگ بهم پرت میکنی}{من باهاشون یه قلعه میسازم}

کو عکس!

@آناتا    

@سباااا    

@parva_tt    

@عروسسس_کوچولووو    

@1378sahar    

اینقد بدم میاد وقتی دارم  با آهنگ میخونم خواننده اشتباه میخونه    👇 از درد سخن گفتن و از درد شنیدن ،با مَردُم بی درد ندانی که چه دردیست  
2051

گزاشتی بلایک

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.

بگذار.فرزندم#  

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
1718