2737
2734

بچه ها دوباره ماه رمضون شروع شد 

و من از اینکه تا یکی باهات حرف میزنه بعد سلام و احوالپرسی میپرسه روزه ایی خیلی بدم میاد

مخصوصا خانواده شووووهر😖😖

خب بنظر من اصلا ربطی نداره که بخوای بپرسی اگر طرف روزه باشه چه تاثیری برای تو داره اگر نباشه بازم چه تاثیری برای تو داره

پس چه بهتر آدم دهنشو ببنده نپرسه😣

واقعا بدم میاد الان توی این یک ماه هر روزی که با خانواده شوهر حرف میزنیم کلا موضوع صحبت اینه و من بعدش کلی باید حرص بخورم خب بتوچه😔

اگر بگیم نمیگیریم کلی بالای منبر میرن باید دروغ بگیم میگیریم که دیگه حرفی نباشه ولی هر روز که زنگ میزنن میپرسن و اینکه هر روز یه سوال تکراری و جواب دروغ میدی حال آدم و بد میکنه😖

و هر کسی دلایل خودشو داره نمیشه هی برای همه توضیح داد تا قانع بشن که چرا ما روزه نمیگیریم

واقعا یه سریا کی میخوان بفهمن که سوالاتی که بهشون ربط نداره نپرسن

موافقم

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم

👏🏻👏🏻

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی خونشون هستی

مثلا وقت ناهار و شام هستش هی بلند میگن خب نمازهاتون بخونید تا غذا رو بیاریم

باباجان خب این چه اخلاقیه

برای من یکم عجیبه

هرکسی توی گور خودشه

اینکه باعث شکستن دل کسی بشی گناهش بیشتره 

هرکی بخواد نماز میخونه هرکی نمیخواد نمیخونه

هرکی بخواد روزه میگیره هرکی بخواد نمیگیره  واین ارزش هیچ کسی رو کمتر و بیشتر نمیکنه و باید آدم و رو هرجور که هستن بپذیریم و دوست داشته باشیم نه اینکه تغییرشدن بدیم که مورد تایید ما باشن

2738