2733
2734

سلام خانوما من موعدمه امروز ولی حتی یه لک هم ندیدم نزدیک ۱۰ ۱۲ روزی هم میشه تکرر ادرار و دردناک شدن نوک سینه و درد زیر شکم و حس پریودی دارم قرص پروژسترونمم یه هفته اس تموم شده هنوز پریود نشدم بنظرتون کی برم ازمایش بدم یا بیبی چک بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز موعدمه مشکلی نداره؟؟

ن چرا مشکل ....منم چهارشنبه هفته پیش موعدم بود زدم هاله انداخت پریروز زدم پررنگ شد رفتم ازمایش مثبت شد

پرسپلیسی ام...اهل گلستان....کنکوری...متاهل....تنها❤
2731
عزیزم مبارکه😍 مال من الان زدم منفی شد 

مرسی گلم ...عب نداره یا صبح باید بزنی یل وقتی ک لاقل ۵ ۶ ساعت دسشویی نرفته باشه فردا صبح بزن

پرسپلیسی ام...اهل گلستان....کنکوری...متاهل....تنها❤

من چهار روز قبل از پری زدم هاله انداخت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2738
جدی !اخه میگن تا یه هفته بعدش چیزی معلوم نمیشه🙁من باز دوباره صبر میکنم اگ پریود نشدم یراست میرم ازم ...

میدونی میگن اینجوری دقیق تره و دیگه مثبت کاذبم نمیشه ولی خیلی ها قبل پری نشون داده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
جدی !اخه میگن تا یه هفته بعدش چیزی معلوم نمیشه🙁من باز دوباره صبر میکنم اگ پریود نشدم یراست میرم ازم ...

اگه لقاحت دیر انجام شده باشه احتمالش هست بی بی چک دیرتر نشون بده

𝓢𝓮𝓲 𝓞𝓹𝓽𝓲𝓶𝓲𝓼𝓽𝓲𝓼𝓬𝓱