2410
2553

همش تو ذهنمن کاراشون رفتاراشون

همش ازمون پول میتیغن.کلافه شدم از دستشون .فقط میخوام بچزونمشون.ارزو مرگشون و دارم فقط .دلم میخواد برم هر چی داد و هوار دارم رو سرشون خالی کنم.سر اونا رابطم با شوهرم داره سرد میشه انقد ک من ازشون متنفرم و این هواشون و داره .نمیدونم چیکار کنم   

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

ما الان با خانواده همسرم قطع رابطه هستیم

ما تازه اول زندگیمون بود که عذابمون دادن

ما نامزد بودیم هنوز وارد خانوادشون نشده بودم

چون خودشون مفت خور و پول پرست بودن همسرمو تو راه دوراهی (بیشتر برادر شوهرام)قرار دادن که یا اون دخترو ترک کن برو با یه بیوه پولدار ازدواج کن یا اینکه مارو ول کن

همسرم با خانوادش قطع رابطه می کنه تمام وسایل هاشو از خونه میندازن بیرون حتی اجازه ندادن همسرم بار آخر بیاد خونه

آخرش من و همسرم سریع یه عقده ساده گرفتیم بدون هیچ مراسم و .....رفتیم سرخونه زندگیمون بیچاره پدرو مادرم خیلی کمکمون کردن

خانواده همسرم حتی ۱۰۰۰ تومان هم به ما کمک نکردن 

حتی خانوادش میگفتن برای دختره اصلا پول خرج نکن هرچی پول داری بده به ما دختره از خانوادش پول میگیره یا میره سرکار

مادر همسرم هم برای همیشه رفت شهرستان گفت دیگه برنمی گردم شوهرشو تو تهران تنها گذاشت 

آخرش همه ی خانواده شوهرم بعد یک ماه به غلط کردن و حلالمون کنید حلالمون کنید افتادن ولی چه فایده خیلی زخم زدن بهمون

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی چقد بی رحمی

منم خیلی ازشون‌جرص دارم

ولی هیچ وقت راضی به مرگ هیچ کدومشون نیستم

اوناهم خانواده هستن دختر دارن پسر دارن این حرفا چیه دیگ

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2720
عزیزم منم استراحت مطلقم و بچه های خواهرشوهرم میان خونمون کوچیکن خودشونو پرت میکنن روم همه نالانن

واا کرونا هم هستا با شوهرت صحبت کن  😐😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

منم ازشون متنفرم...شوهر بیچاره ام انقد براشون کار کرد خرج همه رو داد الان بزرگ شدن همه به روش میان...همه ارث میراثم کشیدن بالا...شوهر من برا تک تکش زحمت کشیده بود...الانم هیچی نداریم هیچی

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2714

همه یه مشکلی دارن پدرشوهرم خونش سه طبقه ست ۵واحدیه اونوقت میگه برادرشوهرم زن گرفت بیادمفت ومجانی توواحدخونه مابشینه اینقدرپرروئن

کسی رو قضاوت نکنیدفقط برای اینکه گناهانش باگناه های شما فرق داره...

من تنها راهی که پیدا کردم برای جبران اذیتاشون اینه که به خودم برسم لباسای شیک و خوشگل بپوشم و به ظاهرم اهمیت بدم

اونام فک میکنن پسرشون هر چی داره خرج من میکنه

در صورتی که بیشتر اینکارارو با پس اندازم انجام میدم و از حق نگزریم شوهرمم بهم پول میده که پس اندازم کنم و بتونم چیزایی که میخامو بخرم

من تنها راهی که پیدا کردم برای جبران اذیتاشون اینه که به خودم برسم لباسای شیک و خوشگل بپوشم و به ظاه ...

ب خدا ک حریص تر میشن اینا.امتحان کردم .میگن ما گشنه موندیم زنت فلان لباس و پوشیده انقد ک چش سفید و دریدن 

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
پدر منم در آوردن همش با شوهرم دعوام میشه اینقدر که دخالت میکنن  ولی هیچوقت آرزوی مرگ هیچکسو نک ...

ب خدا من ادم خیلی ارومیم خیلی.روحیم حساسه اصلا تو زندگیم ی مورچه نکشتم.همیشه بر همه خیر خواستم با شادی همه خوشحال میشم.اینا پدرو و دراوردن.ب قران الان دارم گریه میکنم.طلا فروختم ک شوهرم کارش و عوض کنه سریع زنگ زدن شیش ملیون پول بده لازم داریم بدهکاریم فلان .ندیم میشینه نفرین میکنه پسرش و میترسم از نفرین .پولامون و گرفتن اونجوری .هر سری برنامشون همینه .عروسیم و بهم زدن عوضیا دلم خیلی پره خیلی

2706