2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم باهام گریه کرد..

1768 بازدید | 62 پست

سلام اوناییکه منو میشناسن میدونن چند ماه قبل کرونای سختی گرفته بودم و پدرم در اومد...

بعد از اون به مدت ۳ ماه تخمدانم درد میکرد نه عفونت بود نه کیستی هیچ مشکلی...

تو کرج هر چی سونوگرافی بود رفته بودم

حتی رفتم تهران سعادت اباد سونوگرافی دکتر سعادت که بهترین سونوگراف هست...

حتی ام ار ای تو گرون ترین بیمارستان خصوصی

همه میگفتن هیچ مشکلی نداری اما درد....همیشه باهام بود...از غصه و درد افسرده شده بودم و ۷ کیلو وزن کم کردم

حتی نزدیک ۶۰۰ هزار تومن مادرم برام دارو گیاهی خرید اما بازم بی فایده بود

این روزها همسرم و خانوادم بی منت...با عشق کنارم بودن

تا اینکه الانم باردارم و ۹ هفتم وویار شدید

واقعا دیگه جوونی برام نمونده...

دیشب همسرم اومد از سر کار گفتم خیلی حالم بده خیلی خستم زدم زیر گریه...گفتم خدا دید من چقدر این مدت زجر کشیدم حداقل یه حاملگی راحت و بدون ویار قسمتم میکرد

همسرم اومد خوابید کنارم دیدم یه قطره اشک از چشاش ریخت رو بالشت...نگاهش کردم گفتم تو چرا گریه میکنی

گفت چطور میتونم گریه نکنم وقتی عشقم اینهمه تو عذابه

و بغضش ترکید و اشکاش بیشتر شد...

راستش میتونست نادیده بگیره و بگه لوس بازی در نیار بعد ۱۲ ساعت کار و خستگی...اما همین هم دردیش خییییلی حالمو بهتر کرد خیلی..از دیشب حسم بهش جور دیگه ای شده..

یاد حرف مادرم میوفتم که میگه آدم نمیتونه عذاب کشیدن عزیزانشو ببینه....آدم نمیتونه

خدایا شکرت

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی چه قشنگ💔

دخترم =(🚬 م‍‌ب‍‌ت‍‌ل‍‌اب‍‌ح‌ه‍‌ی‍‌پ‍‌وف‍‌رن‍‌ی‍‌ا.ir   🥀─━─•⊰ از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز~نه محضر لازمه نه حلقه خب~اما تویی محرم تویی همدم تویی همراز💔 ⊱•─━─     
2738

عزیزم انشاءالله نی نیت سالم و سلامت بیاد بغلتون و این روزا رو یادتون بره 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

یاد عشق خودم افتادم🥺

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

چه رمانتیک😓

قدرشو بدون

اما حاملگی همینه دیگه...فقط واسه شما اینجور نیست که...

بیخود نیست میگن بهشت زیر پای مادره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

خداروشکر،عشقتون پایدار،میتونستی کلا خدای نکرده نتونی بچه دار بشی مثل من،پس خداروشکر کن باهمین حاملگی هرچقدرم سخت

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706