2726

به دکتر عمومی گفتید می خواید راکوتان بخورید خودش آزمایش نوشت اگر نگفتید . چه آزمایشی باید بگم بنویسه؟

سلام دوستان برنامه tronlink رو دانلود کنید بعد گزینه my رو از پایین صفحه انتخاب کنید و بعد گزینه Friend invitation انتخاب کنید سپس گزینه گوشه سمت راست رو بزنید و کد 9kKH رو وارد کنید تا 300 ترون معادل 900 هزار تومن جایزه دریافت کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برودکترپوست،اون خودش اگه تشخیص داد راکوتان مینویسه بعددردوره ی درمانت مدام ازمایش مینویسه بعدباتوجه به ازمایش تعدادقرصاروکم یازیادمیکنه یاقطع میکنه.....واسه من اینجوربود

برودکترپوست،اون خودش اگه تشخیص داد راکوتان مینویسه بعددردوره ی درمانت مدام ازمایش مینویسه بعدباتوجه ...

دکتر پوست زیاد رفتم چون جوشام ریزه ولی زیاد نمینویسه میگه نیاز نیست ولی تا حالا بعد یکسال هیچ درمانی حاصل نشده

دکتر پوست زیاد رفتم چون جوشام ریزه ولی زیاد نمینویسه میگه نیاز نیست ولی تا حالا بعد یکسال هیچ درمانی ...

شایدمال تغذیت هست.....چیزایی که طبع گرم دارن باعث جوش میشه مثل بادمجون،کاکائو،تخمه.......

نه برای مصرف راکوتان چه آزمایشی باید بدم که بدونم میتونم مصرف کنم یا نه

من شنیدم دکتر آزمایش مینویسه واسه کبد ، که اگه مشکلی بود نخوره . دکتر بری فکر کنم واست بنویسه.

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
2706