2737
2734

عزیزم دست تو مشکل نداره دهن فامیلات مشکل داده که مزه نمک رو نمیفهمن:/

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا نمک نشناسن

🌟🌟🌟#در_سکوت_رشد_کن🌟🌟🌟.   _______________________________________________.    من میخام هرروز از دیروزم بهتر باشم                             من میتونم؛ یعنی بااااید بتونم🙂.                                      🎧دوس دارم دوباره اون پاهای خستت کنارم راه بیانو، دوس دارم دوباره تو واسه من بخونی منم بزنم با پیانو🎧                                                               
2728
منو شوهرمم دقیقا همین جور هستیم، ۱۰ تا انگشتمون رو هم عسل کنیم بذاریم دهن بقیه تا آرنج گاز میگیرن خ ...

مامان و بابای منم همینجورن

یک هفته مامانم ولمون کرد رفت مادربزرگمو برد یه شهر دیگه دکتر دراومد توی راه برگشت رکیک ترین حرف هارو به مامانم زد

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅

احتمالا رفتارت تو اون جو سبک تلقی میشه.

برو پیش مشاور خوب جز به جز هم رفتار اونا هم رفتار خودت رو تشریح کن تو یه جلسه اگه مشاور خوبی باشه اونقدر خوب روشنت میکنه. تو فامیل شوهر من هم با یه نفر اینطوری برخورد میشه.😠😠😠😠😠

همش به خاطر اینکه نسبت به جو حاکم خیلی بگو بخند،با مردم راحت، خیلی برو بیا است.هرچی میگم بهش با اینا باید اندازه رفتار خودشون رفتار کنی تو کتش نمیره.

احتمالا رفتارت تو اون جو سبک تلقی میشه. برو پیش مشاور خوب جز به جز هم رفتار اونا هم رفتار خودت رو ت ...

احتمال زیاد همینه... فعلا ترجیح میدم کار خودمو همیشه تو الویت بزارم و بعد بقیه❤️

2738