2737
2734
عنوان

توروخدا کمک کنید! حالم خوب نیست

136 بازدید | 22 پست

سلام دخترم تقریبا 40 روز دیگه میشه دوسالش. الان بی بی زدم مثبت شده. چیکار کنم؟؟دارم دیونه میشم از فکر. بندازمش؟؟

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شرایط تو نمیدونم ولی نمیگم بندازش اخه خواهرم بچش ده ماهش بود  دوبارا حامله شد ولی سقط اش نکرد 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2738

اگه نزدیک بودم کاند...میخریدم بهتون هدیه میدادم 

واقعا چطور دلتون میاد بچه هاتونو بکشین؟ 

خیلی سنگدلین که حتی حرفشو میزنین 

حتی بهش فکر میکنین 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
هدیه خدا رو مگ پس میدن؟ با جون و دل قبولش کن  مبارک باشه قدمش براتون  کاش خدا منم لایق ...

ان شاالله خدا بهت بچه بده.

من شرایط تو نمیدونم ولی نمیگم بندازش اخه خواهرم بچش ده ماهش بود  دوبارا حامله شد ولی سقط اش نکر ...

اذیت نشد؟چقد سخته

اذیت نشد؟چقد سخته

سختی  های خودشو داره ولی ما ها کمکش  میکنیم بیشتر مامانم 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2706