2410
2553

دور از جونش خدا نکنه😔

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دلارا حتی با وجود اون داروهم نمیتونه راه بره 

فقط کمی بهتر میشه 

شما پیج رادین مشهدی زاده رو ببین سالها پیش دارو گرفته الان چیشد؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
بهت پیشنهاد میکنم برو پیج شاهین صمد پور استوری هاش رو ببین 

آیدیشو میگید لطفا

وای اینقد رو موج نباشید اه این کلاهبرداریه این بچه با یک امپول حالش خوب نمیشه

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2714

تو تاپیک دیگم گفتم من با پزشک صحبت کردم گفتن این بیماری پیشرونده و لاعلاجه دیر یا زود از دنیا میره دارو فقط ب تاخیر میندازه

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
دلارا کیه بچت ها؟

دختر بچه ای که این بیماری رو داره و کمپین کمک راه انداختن واس۶ تهیه ی داروش که خیلی گرونه

2706