2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه رجعی باشه یه مبلغ واسه صورت جلسه میگیرن یه مبلغ واسه ثبت طلاق

اگه بائن باشه فقط هزینه ثبت

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
2738
باﺋن

ببین تعرفه اش به این صورته که ۵۰۰ حق الثبت

۵۰ که شامل ده درصد حق الثبت میشه به نفع دولت

۳۰ اعلامیه طلاق به نفع ثبت احوال که همه رو دفتر خونه میکشه و البته بستگی به شهر محل زندگیت داره معمولن ۶۰۰ میکشن

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
ببخشید رجعی و باعن یعنی چی ؟

طلاق رجعی بعد از اجرای طلاق ۳ ماه مرد حق داره که رجوع کنه به زوجیت به همین دلیل ثبت نمیشه و درواقع یه فرصت دوباره ای بهشون داده میشه که اگه پشیمون شدن دوباره زندگی کنن

بائن مرد این حق رو نداره عوضش اگه زن به انچه بذل کرده رجوع کنه ماهیت طلاق عوض میشه و تبدیل میشه به رجعی و مرد هم میتونه برگرده به زوجیت

2706