2737
2739

خانوما چه جوری با اتوبوس، مینی بوس یا تاکسی از نجف اباد برم دانشگاه اصفهان یا دروازه شیراز ؟ سرویس مستقیم نداره ؟ 

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 

میگم شما که نجف ابادی منم هستم

ببخش یه سوال دارم

چادر مشکی کجا ارزون میدن

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فولادم ولی اونجارو نمدونم

اینجا واحد داره بر اصفهان.

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!
2728

سرویس مستقیم نداره 

باید بیای پایانه صمدیه اگه اشتباه نکنم 

بعد بپرسی چطوری برم دروازشیراز 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
سرویس مستقیم نداره  باید بیای پایانه صمدیه اگه اشتباه نکنم  بعد بپرسی چطوری برم دروازشیر ...

چه سخت چرا یه سرویس مستقیم نذاشتن آخه ، نجف آباد یه عالمه دانشجوی دانشگاه اصفهانی داره 

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 
چه سخت چرا یه سرویس مستقیم نذاشتن آخه ، نجف آباد یه عالمه دانشجوی دانشگاه اصفهانی داره 

قبلا که دانشگاه باز بود سرویس مستقیم بود

بپرس شاید الانم باشه 

یک بار دیگر عشق را با خون  نوشتن
قبلا که دانشگاه باز بود سرویس مستقیم بود بپرس شاید الانم باشه 

خب از کی بپرسم آخه 

2738