2733
2734

خوبه مهربونه سیذه رویای صادقه میبینه بهش الهام میشه تو خواب یه خداهایی میشنوه مثلا یکی بهش کمک میکنه تو حوادثی که احتمال مرگش بود یکی نجاتش داده همیشه ولی مشکلات پیچیده و عجیب غریبی داره و چهره ش زیبا نیست خیلی دلش پاکه و مهربونه به همه دست خیر داره و کمک میکنه از همسن هاش تا پیر و نوزاد...سنشم خیلی کمه

ولی چهره ش دلنشین نیست و مشکلات عجیب غریب پیچیده داره

چرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چطور گلم

میشه ازش در موردم بپرسید بگید که منو و عرفان بهم میرسیم؟؟ اسمم ایدا هست😭😭😭😭😔 توروخدا اگه میشه بپرس برات صلوات میفرستم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2738
میشه ازش در موردم بپرسید بگید که منو و عرفان بهم میرسیم؟؟ اسمم ایدا هست😭😭😭😭😔 توروخدا اگه میشه ب ...

قربونت بشم‌ فالگیر و اینچیزا نیس که قشنگم

انشالله اگه خیره بهم برسین اگر نه بهترش تو راه باشه برات عزیزم🌸❤️

میشه ازش در موردم بپرسید بگید که منو و عرفان بهم میرسیم؟؟ اسمم ایدا هست😭😭😭😭😔 توروخدا اگه میشه ب ...

بیخیال بابابیچاره پیشگوکه نیست 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
چطور گلم

محتاجم لطفا اگه میتونی این خکبی در حقم بکن راستی من صاحب کار بری هم نیستم دوستشم..

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

عرفان شخصیت خیلی زود رنجی داره زود میرنجه و قهر می‌کنه اگر باهاش با احترام رفتار کنی خوشحال میشی درنهایت شاید خیلی سخت باشه رسیدن ولی رسیدن داری

قربونت بشم‌ فالگیر و اینچیزا نیس که قشنگم انشالله اگه خیره بهم برسین اگر نه بهترش تو راه باشه برات ...

حتی نمیتونه شب تو خوابش ببینه😭😭😭😭🖤

2706