2733
2734

صبح خیلی زود بود حدودساعت۶ خواب دیدم مادربزرگم تو خونمون نشسته . خیلی خیلی چهرش رو واقعی دیدم مثل تو بیداری. خیلی ترسیدم با خودم گفتم این که مرده بود چطور اومده خونمون و بعدم از خواب پریدم . اون جایی که تو خواب بود دقیقا روبروم بود .از ترس رفتم تو ایوون😪خیلی بدشانسم با هزار مریضی و مشکلات و استرس به سختی خواب میرم

من از خدامه که خوابشومو ببینم😑

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره خوشحال میشم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
ولی من می ترسم

شاید چون نزدیک نبودی بهش.ترس نداره که.انگار اومده بکنت تو کیسه با خودش ببرت

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2738

اره من دیدم یکی از اقواممو

دوسه بار

یبار خواب دیدم نشستیم با دوستم داریم  غذا میخوریم بعد اومد با اخم نگامون میکرد..دوستم گف بیا براش فاتحه بفرستیم خوش اخلاق میشه میاد پیشمون بعد همین ک شروع کردیم فاتحه خوندن خندید و داشت میومد سمتمون ک از خواب پریدم

تیکر کنکور💊💉پرستار می شوم💉💊
شاید چون نزدیک نبودی بهش.ترس نداره که.انگار اومده بکنت تو کیسه با خودش ببرت

اتفاقا خیلی بهش نزدیک بودم . ولی شخصا از خواب اموات خیلی نیترسم خصوصا اگه شوهرم خونه نباشه تپش قلب شدید میگیرم

اتفاقا خیلی بهش نزدیک بودم . ولی شخصا از خواب اموات خیلی نیترسم خصوصا اگه شوهرم خونه نباشه تپش قلب ش ...

واسش فاتحه بفرس.

2706