2733
2734

شوهرم تعداد اسپرم هاش ۳۵ ‌بوده تحرک هم یکم پایین تر از حد نرمال بود رفته دکتر ال کاریتین و ویتامین Dو .. داده بعد دوباره رفته ازمایش الان شده ۲۰ واقعا دیگه هر دو کلافه هستیم فقط خدا میدونه داریم چی میکشیم 

اینم بگم ازمایشش و کامل اصولشو رعایت کرده هم سه روز نزدیکی نداشتیم هم روش انجامش درس بوده ولی هیچی به هیچی  

ای بابا،روش انجام درستو یعنی دکتر بهتون گفته؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزيزم قرص و دكتر رو بذار كنار به شوهرت خرما و سياه دانه بده

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه

با سلام و احترام 

لطفا با دکتر هماهنگ کنید برای تقویت اسپرم آیا لازم است قرص فرتیل اید (خارجی)  مصرف کنید 

بنده استفاده میکنم و فوق العاده است 

موفق و پیروز باشید 🙏

🌹🌹آقا هستم 🌹🌹تنها 5 روز دیگر به تولد همسرم باقی مانده است 🌹🌹عزیزم هر روزت مبارک 🌹🌹

کمپرس یخ  و خرنوب رو امتحان کن

من از این دو نتیجه گرفتم

کیسه یخ بذاره اونجا روزی هرچند ساعت که میتونه، با آب سرد هم خودشو بشوره... خیلی مهمه واسه مردا که اون قسمت سرد بمونه

2738
خرنوب میخوره گلم حدود دو ماه 

ببین شوهر من فرتیل اید خورد ولی تغیری نکرد

از اون پودر ها هم خورد (یادم نیست اسمشو) اما همون موقع تغییر نکرد

بعد که یخ درمانی رو هر روز انجام داد (درکنار قرص های تقویتی) یهو حرکت و مورفولوژی رفت بالا.... مورفولوژی ار 0 رسید به 2

2706