2726

به کی؟

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔

براچی فک میکنی کوچیک میشی

شاید اونم ققط منتظر ی پیام باشه...

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن نیس

به کی میخوای پیام بدی خو؟

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔
ن نیس

خب حالا ی پیام بده

ک بعدا نگی کاش پیام داده بودم

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

منم دیشب بعد از ده روز بهش پیام دادم

و تشکر کردم بابت روزهای خوبی که داشتیم و ارزوی خوشبختی کردم براش

البته ما هنوز رابطمون رو رسمی نکرده بودیم

و چون بهم برنامه نویسی یاد داد میخوام برای تشکر ازش، یه سایت برای خودش طراحی کنم بعدا

البته هرکس عقیده‌ای داره

من این کار رو خرد کردن خودم نمیبینم

نامزدم

خب این سوال نداره که پیام بده

ای کاش منم میتونستم به یه نفر که امضام برای اونه و هر روزم بخاطرش زندونه پیام بدم بگم دوسش دارم دلم براش تنگ شده

[QUOTE=185354811]حرفاش رفتاراش کلا از چشمش افتادم[/QUOTEنظر شخصی من اینه که پا پیش بزار چون اگه بخوای ادامه بدی همینجوری و خدای نگرده به جدایی بکشه شاید بعدا پشیمون بشی و بگی چرا جلو نرفتم و حصرت بخوری ولی اگه الان پا پیش بزاری و بعد اتفاقی بیوفته که خدای نکرده جدا شین دیگه خودت رو سرزنش نمیکن(این نظر شخصی منه توهین به کسی نباشه🙏🏻)

2706