2733
2734
عنوان

شوهرمم قهره باهام 😐

226 بازدید | 8 پست

خواب موند هم تاپیک زدم از شما کمک بخوام بیدارشد 

صبحونه آماده کردم نخورد بقرآن از ساعت هشت آماده کردم که پاشه بره سرکار گرسنه نره 

پاشد نخورد رفت 

دیشب خوابم برد نیومد سمتم ناراحتم ازش فکرمیکنه قهرم من الان نیاز دارم بیاد ازدلم دربیاره اما مغروره و اینکارو نمیکنه حتی دیشب دید من اونورمااا نیومد بغلم کنه من چیکارکنم بفهمه ناراحتم و بیاد معذرت خواهی کنه 

دلم میخواد بیاد معذرت خواهی کنه که بعد دهنش بد نخوره هر اشتباهی کرد من پشت گوش بندازم وگرنه برام مهم نیست

چرا ناراحتی ازش؟

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا ناراحتی ازش؟

فقط امضات😂

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔
خب دعوااااام کرد ی چیز بدگفت

ولش کاریت نباشه 

فردا روزع میگیرع باید غذا بخوره😂

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
فقط امضات😂

😅😅😅

2738