2737
2734

بچه ها من این تایپیکو قبلا هم گفتم اینجا.از بس داره روانیم و دیوونم میکنه فراموشش نمیکنم. یک ماه پیش،با شوهرم دعوام شد.از روی عصباتیت پدرشو گفت بیاد.جلوی پدرش منو خیلی خراب کرد.همه چی گفت بهش .این زنه من روانیه میخام طلاقش بدم موقع دعوا میگه خودمو میکشم .خودشو میزنه.یا گف جون بچش دختره ناراحته. حتی دعواهای قبلیمونم گفت.پدرشوهرم‌منو خیلی دوست داره.بارها بهم گفته تو رو از بجه ها خودم ببشتر دوست دارم.مثل ی پدر منو تو بغلش میگیره بوس میکنه.خیلی خوبه.اما ازون روز من ازش خجالت میکشم.بتده خدا ب روم نمیاره.اما من همش خودمو ازش قایم‌میکنم. معلون نیست پیش خودش چ فکرایی در موردم میکنه.شوهرم از کارش پشیمون شد.ب باباش گف زنمو دوست دارم اشتباه کردم اوتروز.اما من از فکرش بیرون نمیام یهو گریم میگیره یهو تو فکر میرم بعد اون لحظه از شوهرم‌متنفر میشم بعدش خوب میشم .نرمالم یا برم پیش روانشناس؟

حق دارین

شوهرتون بسیار احساسی و بی فکر تصمیم گرفته و زخمش مونده رو دلتون

❂ ﻣَــــــﻦ ﺑَـــــد ﺑﻮﺩﻥـــــــــــﻭ ﺍَﺯ ﺧﯿﻠﯿﺎ بِہتَر ﺑَﻠَـــــد ﺑﻮﺩﻡ ❂ ﻣُﻨﺘِــــــها ﺍِﻧﻘَــــــــد ﻭﺟْـــــﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘَــــــﻢ ڪ ❂❂ ﺭﻭڪسی ﺍِﻣﺘِﺤﺎﻥ ﻧَـــــﮑُﻨَﻢ ❂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم زمان بگذره خوب میشی 

شوهرت خیلی اشتباه کرده  بنظرم حسودی میکرده ک باباش انقد دوست داره

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2738

نرمالی و اینو بدون پدرشوهرت بی تجربه نیست قطعا اونم دعواهایی داشته و درکت میکنه هیچوقت ب ی چشم دیگه نگات نمیکنه همه عصبانی میشن دعوا میکنن چرتو پرت میگن

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

رفتارت عاديه گلم. اينم بدون پدرشوهرت هم اين چيزا براش پيش اومده ميدونه حرفايي كه پسرش زده موقع عصبانيت بوده

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه

برای آرامشت حمد میخونم عزیزم

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

نرمالی عزیزم.بمیرم برای اون دل.

شما نرمالی وهمسرت غیر نرمال که ابروی یه نفر رو جلوی یکیدیگه برده.

خیلی ذکر استغفرالله زیاد بگو.خیلی زیاد.ذکرش فراموشیمیاره.فراموش میکنی چی شده.

پدرش که میگی دوستت داره پس درکت میکنه وخودش از بی عقلی پسرش خبر داره

2706