2703
2553
عنوان

همه به این سوال خواب بدید 👌👌👌

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 49 پست

نه جایی که دیدم و ول نمیکنم به وعده جای دیگه برم که ندیدم... تا میتونم تو دنیا زندگی میکنم وقتی هم مردم توکل به خدا 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

نه 

زندگی کردن فقط برا بهشت نیست ک 

پدرم مادرم همسرم پسرم چی میشن پس ب نطرم ی زندگی خوب با اونا عین بهشته

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خاتمه بدی همون لحظه جهنم رو شاخته

گفتم که قطعی باشه که میری بهشت

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2720

خاتمه بدی بهشت پرررررر

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

اگه تا الان با وجود اعمالم تونستم بهشتی باشم که قطعا ادامه میدم.چون دیگه هیچی نمیتونه بهشتی بودنم رو یگیره ظاهرا

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
2714
نه  زندگی کردن فقط برا بهشت نیست ک  پدرم مادرم همسرم پسرم چی میشن پس ب نطرم ی زندگی خوب ...

بالاخره که پایانش مرگه...البته دور از جون شما

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
نه😕😕😕

چرا؟

بالاخره که پایانش مرگه...البته دور از جون شما

دلم میخواد خداوند خووش هر موقع صلاح دید تموم کنه 

ن الان و ن ب خواست خودم 

دلم میخواد جوونی پسرمو ببینم واقعا

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
خاتمه بدي كه ميري جهنم😂

گفتم که قطعی میری بهشت

الهام چیه

همون تخیل زدنه

هیشکی نرفته برگرده تعریف کنه کیا بهشت رفتن کیا جهنم 

کل کره زمین را فک کن فقط ایرانی ها میرن بهشت چون حجاب دارن چون نماز وروزه دارن چون  و....یعنی خالق اینجور عدالتی داره یکم فک کنیم  درسته ما شیعه حضرت علی هستیم قوانین آداب واصول دینمون را قبول داریم ولی این دلیلی نیست که ...در کنار اینها انسان بودن ومسیر درست رسیدن به خدا مهمه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706