2726

اگه فروش بره چقد قیمتش با کارخانه فرق داره تو بازار؟؟یعنی چقد سودشه؟

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قولنامه ای که هست؟ بدون سند که نمیشه بالاخره ماشین سند داره ولی ممکنه به اسم صاحب فعلیش نباشه الان ...

ماشین از اون قرعه کشیاس سند یکسال تو رهنه 

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....

اهان

میتونه بفروشه پس

فعلا با قولنامه میفروشه

اما اکثرا از پولش نگه میدارن موقع سند زدن بقیه اش رو میدن

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

به قیمت روز میتونه بفروشه

اما باید با خریدار توافق کنن

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

واسه سند۴۰روز قرار بود بیاد..نزدیک ۱۵الی۲۰تومن هرجا رفتیم کم میکردن.تو رهن نبودا....بعدش رفتیم یه ماشین بخریم سندش مثل سند شما بود...شوهرم قبل نکرد دوندگی داشت

اهان میتونه بفروشه پس فعلا با قولنامه میفروشه اما اکثرا از پولش نگه میدارن موقع سند زدن بقیه اش ر ...

یعنی الان ک تو‌کار خونه۱۲۰ میلیونه و بازار ۱۹۰ همون قیمت ۱۹۰ کسی  میخره بدون سند ؟یا چون یند نداره کمتر از بازار میخره؟

به قیمت روز میتونه بفروشه اما باید با خریدار توافق کنن

اخه میگن چون سند نداره و غیرقانونیه فروشاش کمتر میخرن

یعنی الان ک تو‌کار خونه۱۲۰ میلیونه و بازار ۱۹۰ همون قیمت ۱۹۰ کسی  میخره بدون سند ؟یا چون یند ند ...

فکر کنم با همون قیمت بازار میخرن ازتون اما سخت.

به هر حال همه دنبال ماشینی هستن که دنگ و فنگ نداشته باشه

میتونین ده بیست میلیون زیر قیمت بازار بذارین که راحت تر بتونین بفروشین

اخه میگن چون سند نداره و غیرقانونیه فروشاش کمتر میخرن

چرا غیر قانونی؟؟

2706