2737
2734
عنوان

اندام + عکس تار

| مشاهده متن کامل بحث + 1802 بازدید | 150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیای سایت

سلام زهرا.دیدم تواطلاعات درزمینه‌های‌ارایش وکرم‌واین چیزابالاست.میگم یه‌کرمی لوسیونی چیزی‌نمیشناسی که واسه پوست‌بدن‌استفاده بشه مثلا روشن‌شدن پوست بدن‌یانرم شدن..،یاخوش بوشدن؟

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
حلقه تاثیر داش؟من زدم کبود شدم

اره توی 27 روز قبل عید 6 کیلو کم کردم عید نزدم یه هفته هس بازم میزنم 2 کیلو هم تو یه هفته کم کردم شدم 50 

کبود میشه خوب میشه باید تحمل کنی دیگه هیچ وقت کبود نمیشه

2738
من ۱۶۰م ی زمانی ۶۵ بودم  حاضرم‌از همونزمانمم عکس بدم 🤣🤣🤣🤣

الان چندی؟

من ۴۸کیلوام😐🤭😢

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
سلام زهرا.دیدم تواطلاعات درزمینه‌های‌ارایش وکرم‌واین چیزابالاست.میگم یه‌کرمی لوسیونی چیزی‌نمیشناسی ک ...

واسه خوشبو کردن بدن ک شوهرت دیوونه بوی بدنت بشه بادی اسپلش ویکتوریاسکرت بزن .....اگه پوست بدنت هم ناااااااجور خشکه لوسیون بدن کیو وی ، اگ ناجور خشک نیست همون بادی اسپلش خوبه البته مای و این ارزونا رو نگیر بوی شربت سفالکسین میدن

اره توی 27 روز قبل عید 6 کیلو کم کردم عید نزدم یه هفته هس بازم میزنم 2 کیلو هم تو یه هفته کم کردم شد ...

نگو هیچوقت ۱ ماه نزن بعد ۱ ماه که حلقه بزنی دوباره کبود میشی 

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
واسه خوشبو کردن بدن ک شوهرت دیوونه بوی بدنت بشه بادی اسپلش ویکتوریاسکرت بزن .....اگه پوست بدنت هم نا ...

🙏❤❤

چوجوری

با تمرینات فول بادی

تو گوگل سرچ بزن یا برنامه های ورزشی مریم کریمی توی یوتیوب اونم ببین عالیع

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …
2706