2703
2553
عنوان

بچه ها یسوال بپرسم راجب رژیم

60 بازدید | 16 پست

اگه من رژیم باشم و شب حبوبات بخورم ساعت8

و اخرای شب به شدت ضعف کنم باید چیکار کنم?

بنظرتون چون شامم رو خوردم دیگه ضرر نداره یا ضرر داره?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم ۱۵کیلو اضاف وزن داشتم و شرش رو کندم از خودم😜،سعی کن ضعفت رو با میوه رفع کنی میوه خیلی خوبه واسه دوران رژیم و همچنین برنج و ماکارونی و نون سفید نخور اگه هم میخوری خیلی خیلی خیلی کم چون اینا نشاسته دارن که اولا معده خیلی فشار میاد تا هضمشون کنه بعد اینکه سنگینت میکنن و باعث چاقی میشن 

2720
من خودم ۱۵کیلو اضاف وزن داشتم و شرش رو کندم از خودم😜،سعی کن ضعفت رو با میوه رفع کنی میوه خیلی خوبه ...

چه عالی

افرین

الان چند کیلویی?من 60بودم الان دو سه ماهه شدم66

بخاطره پیش دیابتم نمیتونم میوه بخورم

چه عالی افرین الان چند کیلویی?من 60بودم الان دو سه ماهه شدم66 بخاطره پیش دیابتم نمیتونم میوه بخور ...

من ۹۵کیلو بودم و الان طرفا۸۰کیلوم،وای نمیدونی مامانم وقتی منه میبینه چه حرصی میخوره میگه چرا اینقد لاغر شدی و من نمیشم😂

2714
نمیدونم والا🤷‍♂️،آره هم رژیم هم باشگاه ولی رژیم اصل کاریه و تا رژیم نباشه باشکاه رفتن بی تاثیره

اره من خودم تجربش کردم

پارسال 74کیلو بودم رفتم باشگاه و رژیم گرفتم شدم60

اوایلش وزن کم نمیکردم مربیم گفت حتما باید رژیم بگیرم

اره من خودم تجربش کردم پارسال 74کیلو بودم رفتم باشگاه و رژیم گرفتم شدم60 اوایلش وزن کم نمیکردم مرب ...

من ۴ماه برنج و ماکارونی و نون سفید نمیخوردم بجاش برا صبحونه دوتا سفیده ی تخم مرغ بعد هم یه قرض ویتامین جوشان بعد میرفتم باشگاه واسه ناهار هم بیشتر حبوبات با نون جو و خیلی هم میوه مصرف میکردم شام هم که میوه بود یا شیر یا ماست

من ۴ماه برنج و ماکارونی و نون سفید نمیخوردم بجاش برا صبحونه دوتا سفیده ی تخم مرغ بعد هم یه قرض ویتام ...

فقط میگن تو رژیم چیزی نباید حذف بشه به جز شیرینی جات

یا اگه حذف کردی باید یه جایگزین واسش بذاری

مثلا بجا برنج جو 

فقط میگن تو رژیم چیزی نباید حذف بشه به جز شیرینی جات یا اگه حذف کردی باید یه جایگزین واسش بذاری مث ...

یه روش جالب مربی بهم معرفی کرد درکنار رژیم خودم واقعا کارسازه و انگیزه داد بهم ،،گفت هر ده روز که یه رژیم میگیری یه روز تقلب بزار ،یعنی چی؟یعنی اینکه تو ده روز رژیم که میگیری روز یازدهم بیا هرچی دوست داری بخور از نوشیدینی گرفته تا غذا خونگی یا بیرونی یا فست فود هرچییی کلا،و روز بعد دوباره ده روز جدید اغاز میشه من اینجوری خیلی خوب بود واسم و تو اون روز تقلبم زیادمیلم نمیرفت به چیزیا مختلف نهایتش این بود که یه ساندویچ بخورم

2706