2410
2553
عنوان

هر مادرپدری باید اینارو بدونه

224 بازدید | 11 پست

لطفا اگه فرزندتون توی مهمونی و خونه فامیل شلوغ کرد  به جای اینکه باهاش دعوا کنید بگید مردم بچه دارن ماهم بچه چرا نمیفهمی و... خودتون سرگرمش کنید حتی شده با بازی های توی گوشی 

یا بهش بگید کنارم بشین دلم میخواد منو دخترمو کنارهم باشیم امشب

سعی کنید کمی از خوراکی مورد علاقشو همراه داشته باشید تا با مشغول شدن بهش آرومش کنید

داستان گویی شیوه تربیتی خوبیه یک داستان از بچه ای که توی مهمونی رفتار درستی داره بگید براشون

(بعضی مادرپدرهاهم میزارن دلبندشون خونه مردمو بترکونه لطفا رعایت کنید خونه مردم پارک بازی نیس)

🌸 بعضی والدین خیلی به بچه ها فشار میارن تا بچشون به همه سلام بده و بلبل زبونی های با ادبانه داشته باشه

هیچ لزومی نداره بهش اصرار کنید برای سلام کردن یا حتی جایزه بزارید فقط میتونید در باب داستان بهش سلامو اموزش بدین  و بازم مختاز بزاریدش تو سلام کردن مطمئن باشید بالاخره خودش سلام میکنه

🌸 وقتی مهمان دارید و کودکتون نمیخواد اسباب بازیشو شریک بشه به هیچ عنوان دعواش نکنید و بهش اصرار نکنید که کنی اونو به بچه مهمان بده در عوض به مهمان بگین بچه من رو وسایلاش حساسه و خودتون اگه میتونید بچه مهمان رو سرگرم کنید با یک دفتر نقاشی یک مداد به راحتی سرگرم میشن 

🌸لطفا از کودکتون نخواید به خانوم و آقا های غریبه عمو و خاله بگه با اینکار اعتماد لچه نسبت به غریبه ها بالا میره و تو این دوره ی ترسناک تجاوز ها و دزدی ها اصلا درست نیست

🌸اعتماد به نفس فرزندتونو تقویت کنید

تو خوشگلی تو باهوشی رفتارت باعث افتخارمه  تو خیلی بچه ی خوبی هستی .... از جملات مورد علاقه بچه هاست

🌸وقتی فرزند دوم و سوم دنیا میاد قطعا توجهی که به فرزند اول میشه کم میشه و روحیش حساس تر میشه سعی کنید در کنار قدم نو رسیده توجه ویژه ای به فرزند اولتون داشته باشید

🌸بچه ها رو عادت نادرست ندین اگه هر وقت از راه میاید خوراکی و اسباب بازی بهشون بدین توقع دارن همیشه که از بیرون میاید بهشون خوراکی و..... تقدیم کنید 

بهتره بزارید داخل کیفتون بعدا بهشون بدید و وقتی میخواید اسباب بازیو بهشون بدین بگید دیدم بهش نیاز داری که برات خریدم  

🌸از مقایسه هم که خودتون میدونید چقدر مخربه

لطفا مراقب اعتماد به نفس بچه هاتون باشید تنبیه هایی مثل منع خوراکی یا کتک زدن رو استفاده نکنید کتک زدن همون اثرات مخرب تجاوز رو دارن 

از بازی کردن فرزندتون با بچه های بزرگ تر از خودشون بشدت جلوگیری کنید

سعی کنید مسائل جنسی رو از خودتون به شیوه درست بفهمن تا به صورت نادرست از دوستانشون خیلی ها فکر میکنن فرزندشون هیچ خبری از مسائل جنسی نداره اما اشتباه میکنید بچه ها بشدت کنجکاون در این مورد

اگه ازتون سوالی پرسیدن دعواشون نکنید یک توضیح درست بدین و قید کنید فقط برای زنو شوهرهاست تا تو ذهنش نهادینه بشه فقط برای زن و شوهر هاست ن غیره و ازش حرف بکشید ببینید منبع کنجکاویش از کجاست از کدوم دوستش شنیده و..... 

و بعد سعی کنید روابطش رو با اون دوست محدود کنید و نزارید باهم خلوت کنند

موردهایی بوده که بچه های ۹ ساله و کمتر خودارضایی رو از دوستاشون یاد گرفتن پس خیلی مراقب باشید

بخاطر اشتباه های تایپی معذرت میخوام

خیلیم عالی کاش ادامه پیداکنه این مدل تاپیکا

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کاش پدر مادرای  ما ام این چیزا رو بلد بودن ک اینقد تخریب نمیشیدبم اینقد اذیت نمیشدیم

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2714
عزیزم من یه مشکلی دارم نمیدونم چرا عادت کردم به تهدید بچه به کتک زدن اصلا دوست ندارم اخلاقمو به نظرت ...

کتک زدن و تهدید

درست عین تجاوزه

هروقت دستت رو بلند کردی که بزنیش یاد بیاد ازینکه تو چشم بچه یک متجاوزی

۳ سال سن کمیه شما دربرابر بچه ای که اوردی مسئولی اگخ خرابکاری میکنه دیوارو خط خطی میکنه ظرف میشکنه بد غذایی میکنه جیغ میکشه 

همه و همه دلیل نیست که کتکش بزنی جاش باید رفتار درستو با ارامش یادش بدی

مثلا بچه ای که دیوارو خط خطی میکنه

براش یک تخته وایت برد یا یک مقوای بزرگ باید خریدو زد به دیوار و ازش با مهربونی بخواید نقاشیش رو اونجا بکشه تا قشنگتر دیده بشن

یا بچه ای که بد غذاش باید شربت ویتامینه بهش داد و غذاش رو تزئین کرد و حین غذا براش داستان گویی کرد 

و هر مورد دیگه ای راهی داره تا بچتون بهتر رفتار کنه

حتی بهتر رفتار نکرد هم نباید کتکش بزنید

یادتون باشه اون بچه پاک و بدون هیچ برنامه ریزی رفتاری متولد شده و الان هر رفتارش منشا گرفته از خود شماست

کتک زدن و تهدید درست عین تجاوزه هروقت دستت رو بلند کردی که بزنیش یاد بیاد ازینکه تو چشم بچه یک متج ...

من قبل از دختر دومم اینقدر صبر داشتم یه وقت با خودم میگفتم مگه میشه یه مادر انقدر صبر داشته باشه که من دارم دختر دومم ناخواسته باردار شدم و از همه نظر بهم فشار اومد اینجوری شدم الان چند وقتیه براش شعر میکنم بغلش میکنم قشنگ میفهمم براش تعجبه😔

من قبل از دختر دومم اینقدر صبر داشتم یه وقت با خودم میگفتم مگه میشه یه مادر انقدر صبر داشته باشه که ...

عزیزم امیدوارم بتونی رفتارتو عوض کنی

بچه ها تشنه محبتن مخصوصا از مادرپدر از مادر پدر دریافت نکنن میرن تو بزرگسالی از غریبه ها پیش میگردن

سعی کن براش جبران کنی