2737
2734

میشه بگید راضی هستید نیستید . هزینه چقد شد .. چند ساله ایمپلنت کردید ..درد داشتید حین کار یا نه ... خلاصه هر موردی که بنظرتون مفید میاد بگید لطفا ..ممنون🌸

من ایمپلنت کردم تقریبا یک سالو نیم هست اون موقع هزینش دونه ای ۳تومن پودر استخونم برام ریخت که شد یک تومن ی کفش اهنین باید پات کنی که هی بری بیای فک بالا بود مال من فک پایین پودر لستخون نمیخاد

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد نداره هزینش متغییره بستگی ب موادش داره برا من ۱۰ تومن درومد ۶ ماه پیش لنجام دادم و راضی هستم ولی حسش خوب نیس چون بهرحال یک دندون مصنوعی هست مثل بقیه دندانها حس توش نیس

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2731

درکل برای من ۴ جلسه شد یکی کاشت پایه و جراحی لثه بعد یه جلسه معاینه قالب گیری و کاشت دندون خیلی راحته

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
من ایمپلنت کردم تقریبا یک سالو نیم هست اون موقع هزینش دونه ای ۳تومن پودر استخونم برام ریخت که شد یک ...

یعنی چند روز درگیری بری بیای!؟ الان مشکل ندارین برا جویدن؟ نشکسته دندوناتون؟:

2738
یدونه ده تومن؟؟؟؟با جویدن مشکل ندارین؟؟

اره نمیدونم واسه منو اینقد گرون گرفت البته کلینیک تخصصی ایمپلنت بود و موادشم سوییسی با ضمانت بودن 

ن با جویدن مشکل ندارم ولی دکتر گفت ممکنه گاهی شل بشه پیچی هست

یعنی چند روز درگیری بری بیای!؟ الان مشکل ندارین برا جویدن؟ نشکسته دندوناتون؟:

اول که رفتم ریشه دندونمو که خراب بود جراحی کرد بعد دوماه گفت باید بری سی تی اسکن که ببینیم بافت استخوان فک مقاوم هست برا ایمپلنت یا نه که مال من نبود مجبور شدم پودر استخان تزریق کنم.بعد پیچای ایمپلنتو کاشت تو فکم با جراحی باز ی هفته بعد رفتم بخیه هامو کشید عکس گرفت گفت ۴ ماه دیگه بیا رفتم قالب گرفتن گفتن دوهفته دیگه .بعد یکماه دندونام ساخته شدن باز رفتم دندونارو به ایمپلنتا وصل کرد گفت اگه اذیت بودی بیا تراشش بدم که خدا رو شکر اوکی بود الان خیلی خوبه راضی ام

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
درکل برای من ۴ جلسه شد یکی کاشت پایه و جراحی لثه بعد یه جلسه معاینه قالب گیری و کاشت دندون خیلی راحت ...

شما فک بالا بود یا پایین؟

2706