2733
2739
عنوان

دوس دارم موهامو رنگ کنم شوهرم اجازه نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 50 پست

فکر میکردم برده داری خیلی وقته منسوخ شده

یعنی چی اجازه نمیده؟!؟!؟! به اون چه ربطی داره اخه اجازه ی رنگ کردن رو هم باید شوهرا صادر کنن؟  

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی واسه هر چیز مسخره ای اجازه میگیرید فک میکنه مالکتونه شما هم برده هستید..الانم یهو نمیتونی رنگ‌ کنی چون با رفتارت این اجازه رو دادی بهش برای بدنت تصمیم بگیره..کم کم باید شروع کنی نشون بدی وابسته نیستی.

2728
خب رنگ نکن کاش‌واسه منم همینجوری ساده دوست داش برامن حس میکنم خانمای عملی وبااریش غلیظ بیشترتوجهشو ...

چرا اروهاتو برنداشتی

حتما به خودت برس

حداقل تو خونه فشن باش

از چشمش میوفتی ها

انقد این زنا بیرون آرایش میکنن که دیگه ما از چشم شوهرمون میوفتیم

منم قبلا ساده بودم

میرفتیم بیرون حس میکردم بدش میاد میبینتم

ولی دیگه به خودم میرسم

نه اینکه پلنگ باشم🤣🤣🤣در حد اعتدال

به نظرم برورنگ‌کن بعدوقتی اومد یهوبروجلوش بگوسوپرایز🤭😂دیگه خب اعدامت که‌نمیکنه.واسش عادی میشه.شایدم بیشترخوشش اومد

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2738
از بس حسوده الکی میگن ساده دوست دارن شوهر منم همش همینا رو میگه یه زن ببینن به خودش رسیده سریع واسشو ...

دو تا دلیل داره.

یک،میترسن مردای دیگه نگاتون کنن و...

دو،مو رنگ کردن و به خود رسیدن خرج داره براشون عزیزم.همین چند روز پیش یه رنگ مو پرسیدم یک میلیون و دویست...

خب اگه خوشش نمیاد رنگ نکن خب چه کاریه سنتم بیشتر به نظرمیرسه من شوهرم مخالف نییس ولی خودم رنگ نمیکنم

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
دو تا دلیل داره. یک،میترسن مردای دیگه نگاتون کنن و... دو،مو رنگ کردن و به خود رسیدن خرج داره براشو ...

دقیقا ماله من هر دو موردشه اول اینکه میترسه من خیلی تو چش باشم دومی هم هزینه هاش زیاده 

من اینقدررنگ کردم پشیمونم یه دوره رنگ نکردم اصلا ک موی سالم داشته باشم .رنگ کردم بازوزشد....الان دیگه میخام رنگ نکنم اصلا موی خودم سالم و طبیعی باشه .پوستم سبزس واقعا مشکی بهش نمیاد موی رنگ شده میاد ولی بخاطر سلامت موهام مجبورم تحمل کنم ....

2706