2733
2739

سحری معمولا باید غذای سبک باشه

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مطمئنی اینجوری که گشنه میمونیم

علم اینو میگه😂

غذاهای سنگین بخصوص خورشت ها تشنه میکنن

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
کی میشه ورزش کرد من حالم بدمیشه روزه ام

آب بدنتو بعد افطار با حوصله کم کم بیشتر کن_هر چی جون داره بخور_آخر شب که کمی حالت طبیعی رو بدن به خودش گرفت میشه پیاده روی در حد توان کرد_من که بتونم میرم بدنسازی با مصرف پروتئین...

غذای سبکم گشنگی میاره حالا راهکار چیه😐😂

میگم

تعریفت از غذای سبک چیه؟

ما به عدس پلو میگیم غذای سبک😂

2706