2737
2734

سلام  

من مجردم و نمیتونم برم دکتر سوزش و خارش دارم شنیدم سرکه سفید خوبه رفتم خریدم حالا چجور ازش استفاده کنم؟ واقعا موثره؟

منم یه قسمت ازیکی ازلبه های واژنم متورم ودردمیکنه به نظرتون اگه توی سرکه وجوش شیررین بشینم چندین بارضررنداره؟خوب نمیشه؟

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم یه قسمت ازیکی ازلبه های واژنم متورم ودردمیکنه به نظرتون اگه توی سرکه وجوش شیررین بشینم چندین بار ...

شما فکنم عفونت قارچی دارین سیر بزارین داخل واژن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
شما فکنم عفونت قارچی دارین سیر بزارین داخل واژن

مجردم.سیربذارم پردم پاره نشه!

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2738

من شنیدم سرکه ،سردهِ ،بعدباعث سردی رحم‌میشه

خودرمانی موقوف ،به متخصص زنان مراجعه شود

لطفادرخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ...👎                       ❤ازیه جایی به بعدقفلی میزنی به ازیه جایی به قبل❤                         ❤مواظبش باش خدا❤                                               #عشقِ دلی❤
مجردم.سیربذارم پردم پاره نشه!

فکرنکنم باز بزن گوگل دقیق نوشته بعد بزار ولی عالی من گزاشتم دوروز هرچی داشتم رفت اصلا هم دکترنرفتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
من شنیدم سرکه ،سردهِ ،بعدباعث سردی رحم‌میشه خودرمانی موقوف ،به متخصص زنان مراجعه شود

نمیتونم عزیزم این که روم نمیشه یه طرف از طرف دیگه کرونا دارم میرم مردمو مریض میکنم 

2706