2726
عنوان

غمگین بودن مدیری.

533 بازدید | 42 پست

چرا مهران مدیری این روزا میگه غمم خیلی زیاده ؟ به خاطر مردم که در این روز های کرونایی جونشون رو از دست میدن میگه غمم زیاده؟؟

تاپیک های قبلی مال من نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا غم ماهم زیاده ولی تاحالا به کسی نگفتیم😐💔

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

خو حتما همین طوره ک گفته🤷‍♀️🤷‍♀️

دارم رو خودم کار می کنم : نمی توانم فرمول موفقیت را برایتان بیان کنم اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید (اسوپ) / عشقم مهندسی معماری ❤❤ای کاش بهش برسم _ عاشق تایپیک های قانون جذب _ با افتخار فمنیست هستم _ رمان مورد علاقه م بر باد رفته 
کی گفت کجا؟

داخل دورهمی سال ۹۹ موقعی که مسعود فراستی منتقد سینما مهمانش بود و بهش گفت چرا مثل دهه هفتاد و هشتاد  خیلی طناز نیستی اونم گفت چون غمم از گذشته خیلی بیشتر شده.

تاپیک های قبلی مال من نیست 

تو این مملک از صبح که بیدار میشی یه غم به غم هات اضافه میشه . وضعیت جامعه رو زندگی شخصی ما هم تاثیر میزاره  . همین. گرونی کمر مردم رو شکسته . میری بیرون کارگر هارو میبینی مجبورن دارن کار میکنن با این سنشون ‌ . و حالت بد میشه و واقعا میبینی کاری از دستت بر نمیاد 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

فیلمشه .هیچکی غصه هیچکس دیگه رو نمیخوره .اینا برای محبوبیت بیشتر هر دروغی رو میگن

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2706