2733
2734
عنوان

یه چیزی که واقعا دارم حس میکنم

129 بازدید | 7 پست

من خیلی از دین سرم نمیشه تقریبا خیلی زیاد سرم نمیشه 

این مدت انقدر تو خونه تنش داشتم با خانوادم وو کلا خونه ی ما از بدو تولد من پر تنشه 

داشتم فکر میکردم اگه واقعا اون رفتار و منشی که اهل بیت میگن در مورد زندگی خانوادگی محقق میشد چقدر ادم اعصابش راحت بود .. 

فکر کن اونطوری که پیامبر گفته با دختر رفتار بشه .. 

هزاران افسوس که دینم خراب شده توسط خشک مذهبا .. 

اصل اسلام انسانیته به ما بد رسوندن

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
اصل اسلام انسانیته به ما بد رسوندن

اره واقعا 

میگم من خیلی نمیدونم کلا چی به چبه تو اسلام 

ولی همون یه ذره ای هم که میدونم رفتار پیامبر با دخترش 

خدایی چقدرر قشنگه 

احترام 

محبت 

عشق 

ازادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان هم دیر نیستا @Roshd_Ostad_Shojaee

برو اینجا

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2728
اره واقعا  میگم من خیلی نمیدونم کلا چی به چبه تو اسلام  ولی همون یه ذره ای هم که میدونم ...

منم همینطور خیلی اهل مطالعه مسائل مذهبی نیستم ولی تا جایی ک میدونم به ما بد رسوندن فک کن حضرت علی انقد متواضع رفتار میکرده که انگشترشو در میاره به نیازمند میده کلا وجودشون پرازانسانیت بوده ولی به ما فقط حجاب و نمازو ازاشلام گفتن کسی نگفت انسان باشین و همه باورامونو ازبین بردن

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
منم همینطور خیلی اهل مطالعه مسائل مذهبی نیستم ولی تا جایی ک میدونم به ما بد رسوندن فک کن حضرت علی ان ...

اره واقعا فکر کن خونه ی بدون تنش 

به خدا من کافر بودم مسلمون میشدم اگه واقعا اون خونه ی بدون تنشی که طبق اموزه های اسلام بود داشتیم .

حصرت علی کمک میکرد تو خونه چیزی که هزار و چهارصد ساله مردای ایرانی و فکر کنم اکثرا مردای دنیا براشون جا نیافتاده 

اره واقعا فکر کن خونه ی بدون تنش  به خدا من کافر بودم مسلمون میشدم اگه واقعا اون خونه ی بدون ت ...

دقیقا خیلی چیزا ازاسلام واسه ایرانیا جا نیفتاده اگه جا میفتاد همه حسرت کشورمونو میخوردن اما افسوس

2738