2733
2734
عنوان

سوال مهم

253 بازدید | 27 پست

سلام 

یکی وارد اکانت دوستم شده 

دوستم میخواد دلیت اکانت بکنه 

اگه دلیت اکانت بکنه اون شخص دیگه میره بیرون از اکانتش؟

اگه بازم تلگرام نصب کنه اون شخص بازم هست تو اکانتش ؟

بله به نظرم باید ی اکانت جدید درست کنه ولی اگه بخواد می تونه تو نشست های فعال دسترسی اون کاربر رو حذف کنه

دارم رو خودم کار می کنم : نمی توانم فرمول موفقیت را برایتان بیان کنم اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید (اسوپ) / عشقم مهندسی معماری ❤❤ای کاش بهش برسم _ عاشق تایپیک های قانون جذب _ با افتخار فمنیست هستم _ رمان مورد علاقه م بر باد رفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله به نظرم باید ی اکانت جدید درست کنه ولی اگه بخواد می تونه تو نشست های فعال دسترسی اون کاربر رو حذ ...

نمیتونه حذف کنه میگه نمیشه 

الان اگه دلیت اکانت بکنه بعد دوباره تلگرام نصب کنه دیگه میره بیرو اون شخص

نمیتونه حذف کنه میگه نمیشه  الان اگه دلیت اکانت بکنه بعد دوباره تلگرام نصب کنه دیگه میره بیرو ...

بله دسترسی براش قطع میشه ولی برای محکم کاری به نظرم ی اکانت جدید درست کنه بهتره

دارم رو خودم کار می کنم : نمی توانم فرمول موفقیت را برایتان بیان کنم اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید (اسوپ) / عشقم مهندسی معماری ❤❤ای کاش بهش برسم _ عاشق تایپیک های قانون جذب _ با افتخار فمنیست هستم _ رمان مورد علاقه م بر باد رفته 
2738
خب کلا یه شماره داره

آهان!اگه این جوریه ن دیگه دسترسی نداره اون کاربر

تو منظورت با همون شماره اولیشه؟

با شماره اولی هم میشه اگه دیلیت اکانت کنه ن فقط تل رو حذف کنه

با دلیت نمیشه 

باید بره تو تنظیمات و اون کاربریو حذف کنه 

یه بار من خطمو سوزوندم بعد خودم کانکت شدم تا حذف شد

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
الان دیلیت اکانت بکنه یعنی اون شخص بازم میمونه؟

بله ، 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706