2737
2734
عنوان

تست گلوکز بارداری

151 بازدید | 13 پست

سلام دوستان صبحتون بخیر 

اونایی که تست قند خون دادن تو بارداری میشه لطفن راهنماییم کنین ببینم چند مرحلس؟! 

یه عده میگن 3 مرحلس باید 3 بار خون بدم درسته؟؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

یله یکبار ناشتا دوبار بعد از خوردن پودر قند 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

بله ۳ بار، اول ناشتا، بعد گلوکز میخوری یک ساعت بعد یه نمونه یک ساعت بعدشم یه نمونه دیگه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یله یکبار ناشتا دوبار بعد از خوردن پودر قند 

واییی من خیلی میترسم 😭

فک کردم یه باره

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2728
بله ۳ بار، اول ناشتا، بعد گلوکز میخوری یک ساعت بعد یه نمونه یک ساعت بعدشم یه نمونه دیگه

چه بد من فوبیای آمپول دارم😔

ینی قشنگ میمیرم و زنده میشم ازم خون میگیرن

چه بد من فوبیای آمپول دارم😔 ینی قشنگ میمیرم و زنده میشم ازم خون میگیرن

عزیزم، عیب نداره به نی نی فکر کن اون لحظه تا ترست بریزه.

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
عزیزم، عیب نداره به نی نی فکر کن اون لحظه تا ترست بریزه.

آره دقیقن... 👍👍👍

گفتن در کل 4 مرحلس 

یه بار قبل خوردن پودر 3 بار بد از خوردنش😭🥺

من الان یه ناشتا دادم بهم محلولو دادن خوردم اما بهم گفتن باید غیر ناشتا سه بار دیگه به فاصله یک ساعت خون بگیرن

مثل اینکه کسایی ک قندشون رو به بالاست چهار مرحله خونگیری دارن من ماه سوم بارداریم ناشتا ۱۰۹بود

محلولشم اصلا اونجوری ک میگفتن تهوع اوره تیست خیلی خوشمزه بود بنظر من طعم لیمو میداد😁

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
2738
من الان یه ناشتا دادم بهم محلولو دادن خوردم اما بهم گفتن باید غیر ناشتا سه بار دیگه به فاصله یک ساعت ...

من دیروز تموم این مراحلو انجام دادم خیلی عذاب آور بود 😭4 مرحله خون گرفتن

هر یه ساعت یه آزمایش خون ازم گرفتن بعلاوه نمونه ادرار

دیروز از 8 صب تا 12:15 معطل شدم ناشتا بودم قشنگ مرگو جلو چشام دیدم 

اون محلولی که بمن داد مزه آبمیوه پرتقالی میداد خوشمزه بود من تو دو دیقه خوردمش خخخخ 

من قند خونم رو به بالا نیس وگرنه دکترم میگف 

من دیروز تموم این مراحلو انجام دادم خیلی عذاب آور بود 😭4 مرحله خون گرفتن هر یه ساعت یه آزمایش خون ...

منم امروز انجام دادم از ۸ تا ۱۱☹

محلول منم لیمویی بود طعمش خیلی خوشمزه بود همه میگفتن ما بالا اوردیم شیرینه خیلی اما من خوشم اومد دوباره دلم‌میخواست محلولو😁

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
منم امروز انجام دادم از ۸ تا ۱۱☹ محلول منم لیمویی بود طعمش خیلی خوشمزه بود همه میگفتن ما بالا اوردی ...

🤣🤣🤣اره واس منم خوشمزه بود

خداروشکر تموم شد شما چن هفته ای؟؟؟ 

من ۲۶ هفته و دو روزم

مث همیم پس 

انشالله به سلامتی باشه گلم❣️☺️🌹