2737
2734
عنوان

چیکار میکنین ک باهاتون آشتی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 78 پست
من😓

خوب عزیزم هر زمان که شما مقصر بودی باید عذر خواهی کنی هر زمانم که اون مقصر بود اون باید بیاد عذر خواهی نمیشه که همیشه منت کشی یه طرفه باشه اینطوری بعد یه مدتی ازت زده میشه...ابهت مرد نباید شکسته بشه مخصوصا وقتی که حق با اون باشه و شما مقصر باشی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره کاش میشد نمیدونم شاید بهتره ولش کنم به حال خودش الان گفت اگه بمونم حرفایی میزنم که بعدا پشیمون ...

خیلیم خوب

بهش پیام بده هر وقت حالت بهتر شد من منتظرتم

با ی ❤

و دیگه اصلاااا کاری به کارش نداشته باش

کلا درگیرش نمیشم 😐 خودش میاد اشتی میکنه 

اخلاق واقعیم تو قهر کردن فقط سکوته در حد اتیش زدن همجا میشه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2728
بـه نظرم تو پا پیش نزار برای اشتی همین اول زندگی پروش نکن  چه قهرش تقصیر او باشه چه نباشه

😢نمیزارم اصلا قبلا حتی اگه من مقصر بودم عذرخواهی میکرد نمیذاشت قهر بمونیم

اولین باره باهام حرف نمیزنه

عاشق عکاسی💕
گفتم من معذرت میخوام شرمنده😑اونم گفت نه این چ حرفیه تقصیر منه

خب زمان خواسته ازت دیگه حرفشو نزن تا آروم بشه همون ذکرا رو هم بگو خصوصا حسبناالله آرومش میکنه نیت کن که آروم بشه

2738

یکم دلبری بلد باشی حلههه

اگه پیشت نی بهش زنگ بزن بگو سلام جوجوی من. دلت میاد با این خانوم قهر باشی؟ من طاقت ناراحتی تورو ندارم فداتشم.

از این حرفا و قربون صدقه ها دیگ😂♥️

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706