2726
عنوان

چیکار میکنین ک باهاتون آشتی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 78 پست
ببین به صورت یه قانون کلی : یادش بده عادتش بده که جای قهر کردن حرف بزنه مشکل باید حل بشه . دو طرف هم ...

اینجوریه خودش اصلا پیش نیومده که قهر کنه الانم بپرسی ازش میشه قهر نیستم

ولی خیلی ناراحته ازم باهام حرف نمیزنه😓

عاشق عکاسی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کاری میکنی من همش قهرم☹

اخلاقش که دستت بیاد خودت میفهمی کی و کجا چه جور برخورد کنی و چیزی هم اگه پیش بیاد شرایط و خودت رو کنترل کنی که کار به عصبانیت و قهرش نکشه و بعدا سر فرصت و توی آرامش یه جوری حل کنین قضیه رو🌺💚🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728
اینجوریه خودش اصلا پیش نیومده که قهر کنه الانم بپرسی ازش میشه قهر نیستم ولی خیلی ناراحته ازم باهام ...

باید قلقشو پیدا کنید که حرف بزنه اگر همسرتون بود توی یه خونه بودید اسون تر بود . ولی الانم راه هست با یکم مهربونی و لوس بازی برید جلو بعد خیلی جدی برید زیر زبونش تا حرف بزنه بگید من حس میکنم ناراحتی دوست ندارم چیزی بینمون بمونه بیا درباره اش حرف بزنیم دوتامون نظرمونو بگیم تا حل بشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
زیاد معذرت خواهی کردن خوب نیست میشه وظیفه منم اول چه مقصر بودم چه نبودم همش منت کشی میکردم ولی الان ...

منم ی بار عذرخواهی کردم نمیدونم فکر کرد کنایس یا هرچی

ولی خوشم نمیاد دیگه عذرخواهی میکنم 

شما چیکار میکنی

عاشق عکاسی💕
اره درست میگی ولی تا بریم زیر ی سقف فک کنم دق کردم

خدا نکنه، منم اون اولا اینجور بودم، از الان سعی کن ببینی رو چی ها حساسه که نذاری به قهرش بکشه. سخنرانی های دکتر شاهین فرهنگ رو گوش بده خیلی کمک کرد به من حرفاش 🌺🌺💚💚🌺🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
باید قلقشو پیدا کنید که حرف بزنه اگر همسرتون بود توی یه خونه بودید اسون تر بود . ولی الانم راه هست ب ...

اره کاش میشد

نمیدونم شاید بهتره ولش کنم به حال خودش الان گفت اگه بمونم حرفایی میزنم که بعدا پشیمون میشم حالم خوب نیس بهتره برم☹منم گفتم باشه

عاشق عکاسی💕
2706